Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

nieeeeeeeeeeeeeee 😭 KLAMIESZ!!!!!!!!!!!!!!!! NIENAWIDZE CIEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Melduję, że czuję się do dupy :O Dziś w pracy zeżarłam pół opakowania septolete plus i gówno dało Normalnie nic przełknąć nie mogę. Chyba będę musiała sobie picie przez jakiś lejek wlewać, bo gardło mam tak spuchniętę że nic nie przejdzie 😭 idę zdychać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Sylwia_1 jednak żyjesz :)🖐️ Sylwia_2 - mieszkasz w domu jednorodzinnym więc na pewno kątnik większy jest na liście współlokatorów, problem w tym, że są dość nieśmiałe więc szukaj w nocy :) nie ma co się bać, został wybrany europejskim pająkiem roku 2008 przez The European Society of Arachnology :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede szukac pajakow nie pojebalo mnie ja sie ich boje, a te twoje ze zdjecia sa okropne i az sie odsunelam z fotelem do tylu z obrzydzenia jak zobaczylam Tran idz na zwolnienie kobieto a nie sie meczysz w pracy:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OHYDA zegnam najbardziej ozieble jak moge 🖐️ czas isc zjesc sniadanie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę iść na zwolnienie 😭 Od 1 lutego dostałam "awans", jakby to wygllądało jakbym po 4 dniach poszła na zwolnienie? :( P>S. Ja lubie pająki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kiedys jaszczurke i lapalam dla niej swierszcze latem:D ale uciekla mi przez okno:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie to nie widziałem jak ogryz lubi pająki ale Domi mnie zapewniała, że jako kot na bank je lubi :P Sylwia - jak niby łapałaś świerszcze skoro ty się boisz wszelkich stawonogów i bezkręgowców :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie wszystkich np pszczoly lubie mrowki tez a swierszcze sa ok wygladowo i nie mam z nimi problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to świerszcz domowy a ja pokazałem ci świerszcza polnego, szeroko występującego w klimacie umiarkowanym blee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne czasy? jak dla kogo - twój widok w lecie musi być przygnębiający dla większości organizmów białkowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oblesna?? pisales, ze jestem ladna :-O jestem zajebista :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czym, tylko przez kogo sieroto :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×