Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

bleee, jeszcze i z obślinioną paszczą :O nie wyobrażaj sobie za wiele ja jestem miła dla wszystkich jednakowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez tran z nim rozmawiaj bo jak się nudzi to po całej kafe łazi i swoje dzikie teorie głosi 😭 :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię Robaczka
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwety - kwiaty
liubow- miłość, głaza - oczy, horoszo - dobrze, tawariszcz - towarzysz, daska- tablica, malczik - chłopiec, diewoczka- dziewczyna,maja - moja, zdrastwujtie- dzień dobry, otkroj - otwórz, szto - co, familia - rodzina, papa- tato,pażałsta- proszę, do sfidania - do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liubow- miłość, LJUBOW głaza - oczy, GLAZA horoszo - dobrze, HARASZO tawariszcz - towarzysz, TAWARISZ daska- tablica, malczik - chłopiec diewoczka- dziewczyna, DJEWUSZKA maja - moja, zdrastwujtie- dzień dobry, ZDRASTWUJTJE otkroj - otwórz, ATKROJ szto - co, familia - rodzina, FAMILJA papa- tato, pażałsta- proszę, PAżALSTA do sfidania - do widzenia. PROSZę MI TU Z BłęDAMI PO ROSYSJKU NIE PISAć. JA TEż TO STUDIUę 😠 nie tylko jeden zasrany robak 😡 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sory zapomniałam trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiemże wyrazy akcentuje się
Dawno uczyłam się tego języka, ale nie pamiętam wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarku
To nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trans, widać żeś blondynka :P. Jakbyś nie pisała o mnie to wiadomo że bym też się nie odzywał. Wy chyba wszystkie macie dzisiaj okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie pamiętasz to nie szpanuj i nie wypisuj błędnie 😠 jeszcze taki tępy jarek będzie chciał zaszpanować kolegom budowlańcom że zna rosyjski, źle powie i narazi się na wstyd. chcesz tego?? naprawdę tego chcesz?? nara dzieci- śmieci 🖐️ ps. jarek kocha robaka, ja to wiem ❤️ :D i maja wspolnego znajomego :D :D :D :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic się nie stało
To tylko forum, każdy ma prawo do błędu. Nie popisuję , tylko chciałam sprawdzić, czy coś pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pomarańczko. wez kurwa zaloz sobie swoj wlasny topik gdzie dasz upust swoim dzikim teoriom i spiskom :o wpierdalasz sie bez pardonu w rozmowe, myslisz ze zabawny jestes ? wypierdalaj w polprzysiadach- nikt cie tutaj nie chce. dodadtkowo jak widzisz tamari tutaj nie ma. wiec po chuj tu wlazisz ? :o kurwa... zjeby kafeteryjne sa wsrod nas 😠 ps. outsiderka spierdalaaaaaaj ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja pomarańczko
Miałam to już tydzień temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuufffff
Dlaczego ciągle dostaję po głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek to już drugi taki sam komplement w przeciągu dwóch dni. przerażasz mnie :o dziąsło mi spuchło, idę spać :( narka misie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×