Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

nie mam racji - to mówi idiotka, która wierzy, że bateria zabiła studenta buahahahah :D ciemna maso - ciapaty mógł przekręcić się co najwyżej ze strachu albo z brudu (z czego słyną hindusi)... nie pogrążaj się do reszty 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek umiesz pisac z kims majac odmienne zdanie i nie obrazac tej osoby przy okazji?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe ja czasami jestem na tak ale wtedy tez czesto mowie Nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, potrafię - pod warunkiem, że posiadacz odmiennego zdania zna się choć trochę na danej dziedzinie a nie jest idiotą, nie mającym pojęcia o podstawach działania akumulatorów, i przy okazji samicą, co kompletnie poddaje wątpliwości to, że zna się na czymkolwiek oprócz przymierzania butów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem wielkim znawcą, oraz (co najważniejsze) propagatorem idiotycznych mitów o ludziach zabitych przez eksplodujące ogniwa... jakby jeszcze przegrzewanie się akumulatorów miało jakiś związek z trzymaniem laptopa na kolanach 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki z ciebie znawca jak z koziej dupy trąba jarek piszesz bzdury - ok, pomylilam sie nie byl to student a jakis inzynier, ale wystarczy wpisac w google o wybuchającej baterii od laptopa, to wyswietli ci sie mnostwo stron, ale ty chociaz jestes takim znawcą tematu, to nawet tego nie potrafisz zrobić... jakie to smutne :( i jeszcze innych bezpodstawnie obrażasz i pewnie tez żadna bateria od komórki nie wybuchła, nie? to był mój ostatni post do ciebie, bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HP, Dell i Toshiba wycofają z rynku ok. 100 tys. wyprodukowanych w Japonii baterii Sony do laptopów - wynika z informacji amerykańskiej Komisji ds. Bezpieczeństwa Produktów i Konsumentów. Jak podała Komisja (ang. CPSC - Consumer Product Safety Commision), baterie te są wadliwe - mogą się przegrzać i spalić. Były one sprzedawane wraz laptopami m.in. HP Pavilion, Compaq Presario (HP), HP Compaq, Satelitte (Toshiba), Tecra (Toshiba), Latitude (Dell) i Inspirion (Dell). Komputery z wyposażonymi w nie bateriami oraz same akumulatory były sprzedawane przez firmy od listopada 2004 r. do czerwca 2006 r. Komisja podała też, że właściciele wskazanych modeli laptopów powinni wyjąć z nich baterie, a następnie skontaktować się z producentami, by ci sprawdzili, czy akumulatory wchodzą w skład serii, która ma być wycofana z rynku. Jeśli okaże się, że mogą być wadliwie, mają prawo prosić o wymianę baterii na nową. CPSC poinformowała też o 19 stwierdzonych przypadkach przegrzania baterii, z których 17 skończyło się zapaleniem baterii. Dwóch użytkowników laptopów zostało poparzonych. Redaktor naczelny miesięcznika \"Chip\" Michał Adamczyk powiedział w poniedziałek PAP, że już w 2006 r. firma Sony prowadziła na dużą skalę akcje wycofywania akumulatorów do notebooków. - Powód był ten sam - ryzyko wybuchu bądź zapalenia się baterii. Wówczas problem dotyczył niemal 10 mln akumulatorów, więc skala była nieporównywalnie większa. Wydaje się, że problem bardziej dotyczy kontroli sposobu produkcji, niż samej koncepcji technicznej produktów - powiedział Adamczyk. no jarek dajesz, obalaj te bzdury 🖐️ licze na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mam obalać? Tamari, znasz się na tym tak samo jak ta idiotka... nie poddawałem wątpliwości faktu, że wadliwe ogniwa potrafią eksplodować - to wiadomo od dawna. Mało jednak prawdopodobne, że taka "eksplozja" może wyrządzić komuś szkodę większą niż lekkie oparzenie elektrolitem lub czkawkę spowodowaną strachem 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrząc na wasze posty - to właśnie się dzieje, gdy samice zajmują się czymś innym niż obciąganiem i gotowaniem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAM JESTES GLUPI wlasnie ze moze slyszales o nagrodzie darwina?? z ogniem nie ma zartow zalozmy ze cos zajmie sie ogniem, potem ten ogien przejdzie na firanke, a ktos bedzie mial latwopalny lakier na wlosach i zacznie sie jarac chcac ugasic ogien wszystko mozliwe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabyś też udusić się dymem albo udławić się właśnie przeżuwaną kanapką z jakimś smakowitym serkiem i wędlinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczy sie jednak niezaprzeczalny fakt nic co wybucha nie jest bezpieczne dla zdrowia i zycia ludzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ona o mnie marzy skrycie bo dawno nie miała samca a jej zegar biologiczny zaczyna tykać i domagać się krycia w miejscach kopulacyjnych - dlatego ze mną gada :) zrozumiałaś pasztecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne w Twoim przypadku - za 3 m-ce będziesz o mnie myśleć 14 h/dobę i ustawisz sobie moją fotkę na tapetę pulpitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że chciałbym :D Papierufka, można powiedzieć, że skorupiak je Ci z ręki? pożera coś oprócz warzyw i owoców? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×