Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

słowiczko, nie pamiętam topiku :o poszukam w historii. nawet na przykawie tak napisali : Autor: Samanta lisiczka (2009-02-01 11:00:35) ----- TO NIE JIMENA SIĘ PODSZYWAŁA POD SŁOWICZKE TYLKO JA , BO TA DZIEWCZYNA SŁOWICZKA JEST DLA MNIE TROCHE OGRANICZONA UMYSŁOWA, TAKA UPOŚLEDZONA WIĘC NIE ZASZKODZI JEJ TROCHE UPOKORZENIA 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam poza tym picamatic.com nie działa od wczoraj, pewnie im serwery padły a wraz z nimi wszystkie moje foty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Robaczku już wiem co to za topik, przypominam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Robaczku ludzie są złośliwi , nie trzeba się przejmować głupimi komentarzami. Dobrze , że usunęli , nie chciałabym tego czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek ja też chcę nowe zdjęcie :D w zamian za prezent urodzinowy :P jak wszystkie to wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robak ja Twojego do tej pory nie mam więc sobie wypraszam podobne prośby 😠 Domi dam bo jest dobra i miła a poza tym jest w ciąży i nie może się denerwować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Robaczku nie pokazywałam, ta fotka w stopce nie jest moja, znalazłam je w komputerze, spodobała mi się, dałam dlla oprawy, nie ma mojego podpisu, to jest dowód , że to nie jestem ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robak, skąd masz moje fotki? :O dobra i miła jest tylko Papierufka - inne osoby są dla mnie wredne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Papierowe Nożyczki znasz płeć swojego dziecka? Czy chcesz , żeby to była niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ciebie papierowe :D czyli zostało ci 6 miesięcy okresu ochronnego :P a potem... bój się ! :D ps. ściągnęłam sobie callanetics z mariolą bojarską, będę się gimnastykować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę być kolażem :( Tran, Ty też jesteś dla mnie miła ale nie tak miłą jak Domi, mi mała czy Tamari :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mi mała nie piłam , czasami piję capuccino . Dzisiaj piłam herbatę z sokiem malinowym, jadłam kanapki z pomidorem. Te twoje ciastka są dobre?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×