Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Domi, ja mam dylemata czy brać 3-drzwiowego hatchbacka czy dużego, praktycznego sedana na to drugie chyba jestem za młody drugi dylemat - czy aby na pewno potrzebuję bryki niby się przydaje bo ostatnio zwiększyła mi się częstotliwość wyjazdów ale z kolei posiadanie auta w dużym mieście to mordęga :O uczynię zapiekankę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Cię :O :O :O Lody też trochę rozmrażam i rozbrechuję, bo lubie jak są kremowate :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze starszych Hondulek godnym uwagi modelem jest Prelude z tylną osią skrętną - mało którą bryką można wchodzić w zakręty z taką prędkością jak tym czymś:) do tego 2.2 vtec, trochę modyfikacji i możesz osiągnąć grubo ponad 200 KM bez turbiny :D POWER OF HONDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym, że coupe to amerykańska produkcja a to różnie się odbija na niezawodności - wszyscy wiemy jakie "dobre" są amerykańce. Civici made in japan to tylko hathback tyczy się to jednak starszych egzemplarzy - obecnie wszystkie Hondy dostępne u nas to dziwolągi z fabryki rovera :O z zapiekaną sobie poradziłem - pokroiłem ser i piekę w tosterze z chlebem tostowym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate widzę Cię nawet łapki mi nie podasz? :o i czemu się krzywisz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak sedan to tez coupe to zle chyba nie napisalam zloty co Ty wklejasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×