Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Jarek skad Ty masz takie dobre informacji na temat tyłka Tamari co??:P Tran masz racje piwo jest ble:O ja mam jakiegos winiacza jak cos moge sie podzielic:) o ile lubisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to juz wiem skad ta wasza "zażyłosc" :D Piwo jest gorzkie i smierdzi:O do tego rosnie po nim brzuch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak dobrze, że jest jeszcze ktoś oprócz mnie, kto nie lubi piwa :) bo zaczynałam się już czuć jak jakis dinozaur :D a winko lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Tamari 🖐️ Tran we dwie zawsze razniej:) chociaz mam jeszcze jedna kolezanke która piwa nie uznaje:) i chyba jest jedna jedyna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek a ja nie pije piwa i nie musze brac zadnych pigiłek:P:P moja watroba na tym zyskuje :D i co to za teoria z pigułkami?? tego jeszcze nie słyszałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurajko 🖐️ nie wiem o co chodzi ale trzeba ten dół zakopac w cholere szkoda zycia na dołownie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko wszystkiego najlepsiejszego 🌼 Blondynkowe tryby zawsze szwankują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek czyzbys wypróbował ta kuracje pigułkowa na sobie??:P Kuraiko wspołczuje sytuacji z rodzicami:O dziwnie sie zachowuje bo przeciez studiujesz dla siebie nie dla nich:O pisz prace, skoncz studia a nimi staraj sie nie przejmowac chociaz wem ze to trudne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek jest tak naszpikowany chemią, ze jego sperma świeci w ciemności :O sam się chwalił tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tran pewnie mu pokoj swieci gdy zgasi swiatło:P:P Tak jak u małych dzieci co im rodzice naklejaja takie fluorescencyjne gwiazdki:D Wiec Jarek ma rozgwiezdzone niebo w pokoju za darmo:D Kurajko w takim razie naprawde wspołczuje i tylko moge życzyc wytrwałosci i powodzenia 🌻 i nie daj im sie bo to Twoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek wez sie nie rozklejaj :P Przeciez masz byc niedługo Arnoldem:p a Arnoldy nie cierpia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było jej nie podpuszczac to by Ci tak nie napisała, sam jestes sobie winny:O i prawie uwierzyłam z tym obiektem westchnien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek jeszcze 5 minut i Ci przejdzie:) ale w sumie Tamari uderzyłas w czuły punkt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek juz przestan bo zaraz zaczne miec wyrzuty sumienia ze Ci nie wspołczuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek pozostaje Ci tylko spłodzic dziecko i udowodnic Tamari ze sie myliła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, za jedzenie zrobi wszystko :) bezinteresownie już nie jest taki chętny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądry jest, dużo rozumie nawet jak się na niego krzyczy to zależy od tonu głosu jak się drę ale widzi, że nie jestem zła, to się nie przejmuje ale jak mam zły ton głosu to spuszcza głowę, smutny wzrok i idzie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×