Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

ale ja nie zamierzam tyle czekac i jak bede miala okazje to sie puszcze mam nadzieje, ze Ci to nie przeszkadza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahhaa co za frajer z Ciebie na twoim miejscu wrocilabym do domu nawet po to zeby zaruchac jesli twoje gadki o nauczycielce od fizy byly prawda to chyba nie masz problemu ze skoławaniem laski na seks co?? czy moze masz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Jarek, ale z Ciebie fajfus :O Nie sądziłam, że tak lekko dałbyś zrobić z siebie rogacza Ogarnij się człowieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młocieeeeeeee nie mowie o niej tylko o jakiejkolwiek ja chodze w rozne miejsca i no coz naprawde czesto mi ktos proponuje seks, wystarczy ze sie z kims zaczne calowac tylko, ze nie ulegam:P ale sa takie co ulegaja pewnie od razu albo sobie znajdz laske tylko do jednego:) jak nie mozesz wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:41 [zgłoś do usunięcia] Tamari mozesz mnie zdradzic pozwalam 21:42 [zgłoś do usunięcia] Jarek_84 (jarek_84@notowany.pl) nie zrobię tego - wytrzymam do września 21:44 [zgłoś do usunięcia] Tamari ale ja nie zamierzam tyle czekac i jak bede miala okazje to sie puszcze mam nadzieje, ze Ci to nie przeszkadza 21:45 [zgłoś do usunięcia] Jarek_84 (jarek_84@notowany.pl) boli mnie to ale cóż mogę począć :( a konkretnie to o te kilka ostatnich postów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko czy Ty naprawdę jesteś taki mało pojetny?? :D niech mu ktoś wytłumaczy co to znaczy rogacz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek laska zawsze znajdzie seks? a z kim? z facetem wlasnie wychodzi na jedno:D HEJ Tran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka Lubi Cz.
ale co się stao?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczekaczka w laczkach
wejdźcie tu. dawno się tak nie uśmiałam:D Sash przynajmniej się tak nie wściekał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podczytuje tylko jak przychodzę to czytam - przynajmniej parę ostatnich postów, żeby wiedzieć na jaki temat się odezwać jakby co :P wiem, że Tamari nie jest Twoją dziewczyną ale mowa była o zdradzie, a jeśli zdrada to już chyba w związku :O a Ty wyraziłeś zgodę na zdradę 😭 mientki fajfus 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa :D zaraz się posikam :D no nie przesadziłam........... ale popłakałam się :D Tamari nie wiedziałam, że jesteśmy tak zboczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby tak się poświęcić i poczytać ten topik to pewnie można się nieźle posmiać :D nie jedna taka komedia wyszła a to wszystko przez kogo?!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek idioto wiem ze sobie walisz pod moje posty ale sie z łaski swojej opamietaj :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do Ciebie chłopaku nie zamierzam tolerowac takich jazd 😠 Tran powiedz mu cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro to mnie nie bedzie all day moje kochanie słodkie i naiwne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, przepraszam :( ale jemu się nie da nic powiedzieć jak grochem o ścianę on ma ubytki w mózgu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, to smutne Tran dlatego w niedziele pomodlilam sie za niego pod koniec jakies 10 sekund dobre i to:P jarek pojutrze tez nie dopiero w piatek lub sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×