Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

ej, a może \"to prawda\" słowiczki dotyczyło tego szczepienia :D zajebiście śpi się w burzę, komarzyłam 3 godziny :P ciekawe co w nocy bedę robić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubię przysypiać w dzień teraz sie czuję przymulona :O głodna jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna suka zgłosiła do kasaci topike o klapsach bo doszła do wniosku, że się tam ludzie obrażają itd. a gówniana moderia skasowała :o wyzwałam idiotkę, to mi napisali że jeszcze jedno przekleństwo i mi zablokują nick :o wszystko na śmietniku jest. chyba. jeszcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasowali stronę moich zajebistych wyzwisk :o na dietach nie siedzę już dawno. dzisiaj siedziałam na starym nicku, bo mi się tak przypomniał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się kobiety wypowiadały czy klapsy to metoda wychowawcza :D ja sobie czytałam a to suczysko zgłosiło do kasacji chociaż nic takiego tam nie było :o jakbym znała jej ip, to bym jej .... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz mnie zbanują :D bo ja nawyzywam w nickach zablokowanych. patrzcie naskarżyła na mnie :D 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzeba na to spojrzeć z innej sstrony, tej pozytywnej - dzięki temu ktoś Ci się oświadczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej napisali, że jestem wulgarną babą :o żal :o napiszcie mi czy mnie zablokowali, ja idę zapalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jarek myśli,że ja szaleję:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×