Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Jarek,wszystkiego najlepszego z okazji Imienin 🌻 Trochę późno te życzenia,ale weszłam niedawno na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana nie przypominam sobie :) może się zdarzało, ale wtedy byłam nieletnia :D i ja też dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wstałam o 10:35 i już 3 godz się snuje i nie mogę się zorganizować, żeby coś sensownego porobić :O a do tego wczoraj się przetrenowałam i mam zakwasy i jeszcze boli mnie gardło nic tylko się pochlastać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberman był na spacerze i śpi cielak teraz :) a pompek nie porobię, bo nie umiem :O a poza tym w lewej ręce bolą mnie mięśnie, że podnieść jej nie mogę :O kogo kasują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie po spacerze, ale w ciągu dnia jak nikogo nie ma, albo jestem sama i nic ciekawego sie nie dzieje to zawsze śpi gruby nie jest, ale jak długo śpi to mu się leń załącza i można go ruszać a on bezwładny :O a jak bezwładny to ciężki jak cielak, nawet przesunąć go nie można :) też czasem zdarza mi się odpowiadać na nieistniejącym już topie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to taka rasa, że raczej dobermanów grubasów nie ma ;) Nero lubi wszystkich, kotki też, ale bez wzajemności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą :D też nie cierpię ratlerków one chyba zawsze na dworze się trzęsą, ciekawe dlaczego do Nera kiedyś wystartował taki mały kundelek, nawet fajny, ale straszny chojrak :D skakał dookoła niego i dziamgał Nero w końcu stracił cierpliwość, złapał go za kark przycisnął łapą i było po zawodach kundelek zwiał jak niepyszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była mrówka żądna wiedzy :classic_cool: zabiłeś ją? :( nie śpiewaj :O ja zrobiłam sobie przerwę obiadową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie się wkurzyła, bo nie zdąrzyła przeczytać, a Ty jej pozmieniałeś stronki :D Ogryza będą swędzieć te mrówki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Doberman powinien być nieufny w stosunku do obcych" - to nie o moim :D on do wszystkich się przymila "...nie zwracać uwagi na zaczepiające go psy, dzieci oraz inne zwierzęta" - a to już prawda. Tylko ten jeden raz stracił cierpliwość, ale i tak długo to trwało zanim się wkurzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej mamy są dwa koty :) Jak żył mój tato to miały raj, bo on je ciągle głaskał, gadał z nimi itp. One za nim łaziły krok w krok. Teraz już tak dobrze nie ma, bo mój brat ciągle się na nie drze i goni je i one trochę zdziczały i uciekają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że jest niedobry :( ale on ich nie lubi, bo zimą jak biegają po dworze to nie wiem jak to robią, ale włażą mu pod samochód i jakoś tam od spodu gramolą się do silnika :D I zanim braciol gdzieś pojedzie to musi otwierać maskę i wyciągać koty :D bo inaczej by je przemielił :O a Nero obraża się na mnie jak mu założe kaganiec na spacer :D wraca do domu, kładzie się i udaje, że nie zwraca na mnie uwagi, ale kątem oka podgląda co ja robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że jest łagodny ale jak chodzę z nim po mieście to wolę zeby miał kaganiec bo inaczej ludzie omijają nas szerokim łukiem :D :P a czasem tez się czepiają, że duzy pies bez kagańca chodzi ale jak idę z nim do lasu wybiegać się, to zdejmujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś często Cie brzuch boli jejku czemu ja tak nie lubię odkurzać :O ale idę, bo trzeba mieć to z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmywać naczyń też nie lubię :O lubie sprzątać oprócz zmywania i odkurzania uff jeden pokój odkurzony ;) lecę dalej a Ty Jarek nie polazłeś do tego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pospacerkowałam i posprzątałam tylko jeszcze te papierzyska się na mnie gapią 😭 ale dziś ich nie ruszam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce się poszłam umyć głowę tylko nie pomyślałam jak teraz pójdę z psem :O założe kaptur na głowe czemu takie smutne piosenki śpiewasz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam swoje ulubione ciuchy, w których chodzę najczęściej :) ale pozostałych też używam i kocham być kobietą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×