Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

hehe no mam szczescie do ludzi bo to dzieki nim jade:) odpoczniecie sobie ode mnie pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W Nepalu pije się herbatę z masłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wzięłabym do ręki pływającego coś z akwarium. :) Miałam żółwia wodnego , takiego zielonego, dotykałam tylko skorupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu? ja nawet węza trzymalam sa fajne w dotyku:) no i zolwiki tez i rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee pajakow sie brzydze i skorkow:-O ale dzdzownice wezme bez problemu:) tak samo zaby i jaszczurki nawet mialam jaszczurke kiedys, miala takie przylepne lapki ze mogla po scianach chodzic i zagniela mi:-O wyszla chyba przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarko to zagrasz w w piłkę plażową topless :P ;) i opalisz się :) :) :) zrób zdjęcia :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zloty juz jestem opalona:-O przestan mnie przesladowac i wypisywac chore teskty do mnie pod pomarancza na prawikach:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zloty nie rob z siebie idioty:-O nie bawi mnie to Domi to nie byl gekon raczej i nie pamietam dokladnie co to bylo odwiedzilam sklep zoo i spontanicznie kupilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój brat miał żółwia lądowego, był chory, nie przeżył. Miałam kiedyś papużkę zieloną, nie była moja, przyleciała z jakiegoś mieszkania bloku, siadła na oknie, została, rodzina kupiła klatkę, był kłopot, bo ptak skrzeczał, brat oddał go swojej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jania jest śmieszna:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Papierowe Nożyczki byłaś w opolskim zoo? Piękne są tam zwierzęta. Kiedyś to był zwierzyniec, po powodzi rozbudowali go. Jest przestrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Papierowe Nożyczki w dzieciństwie bałam się słonia, bo śmierdziało :). Widziałaś tapiry? Mają śmieszne nosy .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrazilam, tylko draznia mnie twoje gierki i klamstwa ale spoko, wiem ze masz chora glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×