Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

MAM LADNE IMIE A NIE TAKIE WIESNIACKIE JAK TY PO BULGARSKU BODAJZE JAREK OZNACZA KOZLA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam wiele razy ale panicznie boje sie tam pajeczyn i pajakow :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O przypomniala mi sie akcja z lata wlecial mi olbrzymi kon polny do kuchni i zablokowal mi wyjscie tzn siedzial na lodowce kolo drzwi to byl koszmar!!!!!!!!! dzwonilam do mamy ale mnie wysmiala i jej koledzy z pracy tez:-O w koncu moj tata sie go pozbyl ale zylam w stresie pare godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty bardziej ze swoim pierdoleniem o zarciu i wklejaniem debilnytch linkow precz stad!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można lubić pasikoniki? Domi, ona jest nienormalna :O żreć się nie zaczniemy bo jestem najedzony, wypoczęty i nadmiar testosteronu też ze mnie zszedł więc w sumie niegroźny jestem :P kumpel się obudził z pracą magisterską i mnie męczy żebym mu pomógł a mi się nie chce i nic nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie w sensie ze mi nie przeszkadzaja tepy przychlascie jak to nie umiesz? w koncu taki genialny jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozczarowalam sie:-O to w cvzym jestes dobry? w kladzeniu paneli, w malowaniu? w tynkowaniu? co tam jeszcze jest dobra mniejsza z tym siema tran i pa ja spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamari boisz się
koników? :P ;) maciek to brzydkie imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz :D robaczki i pajączki und muszki są słodkie :D mój pies wpierdala też czasem myszy, jak się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×