Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość tamcia na pieszczote trzeba
zasłużyc. a twoja dupa jest oblesna paszczaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opinie zjebanych pomarancz na tenat mojego wygladu i dupy mnie nie interesuja:) wiec mozesz sobie darowac:) i generalnie spierdalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie pogratulowac ze umiesz obrazac nieznane sobie osoby i nie stac sie nawet na uzycie czarnego nicka coz za odwaga i poziom:) GRATULUJE!!!!! dzieki takim jak Ty rzygam na ten kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamcia na pieszczote trzeba
tamcia tamcia niby rzygasz niby masz w dupie ale zawsze odpiszesz nie nauczylas sie jeszcze tępoto ze ignor jest najlepszym rozwiązaniem? dlatego tak lubię cie wkurwiac :D ty niby majaca wszystko gdzies paszczaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisuje bo jak ktos pisze do mnie lub o mnie to mam prawo to robic nie znaczy ze sie tym przejmuje bledny wniosek wierz lub nie ale w zyciu uslyszalam tyle komplementow ze naprawde nie musze sie dolowac tekstem pomarancz a teraz sie zastanow dobrze kto z nas jest normalniejszy? ja odp tobie czy ty piszac do mnie te denne teksciki/> nie szkoda ci czasu na to? bo ja szczerze mowiac tp takich debili nie rozumiem musisz miec zle w zyciu barzdo jak cie obrazanie kogos kogo nie znasz podbudowuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma nie tylko motorowke ale nawet lodz podwodna:) ale jakas zjebana jest ps. ale faktycznie pomaranczo zamierzam cie ignorowac, jak masz miec przyjemnosc z dialogow ze mna to ci jej nie dostarcze, wiec bez odbioru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamcia na pieszczote trzeba
ale to tylko forum tamcia, tylko. i skad wiesz ze sie tym podbudowuję błedny wniosek tak sobie pisze, bo mam kaprys i tyle. a ze sie wkurwiasz to juz twoj problem. nie musisz mi tez pisac o tym ile komplementów slyszalas bo mnie to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś skleiłem pływający model pancernika ale pływał do tyłu :( mój dziecięcy umysł doznał poważnego uszczerbku na poczuciu własnej wartości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blablablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mnie kazdy lubi wkurwiac coz za pech:-o Jarek mam nowego psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modele do skladania nie kojarza mi sie z czyms co mozna wsadzic do wody ale nigdy mnie to w sumie nie interesowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego psa? kurde to jakby zepsuł mi się telefon i kupiłbym sobie nowy. ja po ogryzie zachowałbym żałobę co najmniej 9,5 tygodnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamknij jape ja mam nadal zalobe przeciez nie zapomnialam o nim i nie zastapilam go innym ale po stracie 2 zwierzakow zrobilo sie strasznie pusto tez haszczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×