Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość slowik
Nie byłam nigdy u ginekologa, ale kiedyś napewno będę musiała iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taśma ja biorę już prawie 6 lat (z przerwami) a cyto też miałam robione dopiero rok temu pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Już to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, w sumie miałam parę razy zmieniane tabsy i u mnie nie było jako takich skutków ubocznych niektórzy tyją u mnie to raczej zmiany na plus, bo nie mam żadnych dolegliwości menstruacyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie bierzesz? wszyscy sie zachwycaja tymi Yasmine Yasminelle. ja bym chciała takie z mała iloscia hormonow, bo kiedys bralam cilest na te bole menstr. i strasznie przytylam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Jarku jesteś mężczyzną, nie zrozumiesz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko bez qurew:P Jarku o czym chcesz pogadac? inteligentnie?? To Ty potrafisz??:P;) joke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taśma mną to raczej nie ma co się sugerować, bo ja dodatkowo mam problemy z hormonami i biorę trójfazowe. Tobie pewnie na pierwszy raz to jakieś delikatne typu właśnie yasmin A te badania krwi co masz robić to na poziom hormonów?? JAREK rozmawiamy o tabletkach antykoncepcyjnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja też miałam problemy z hormonami dosc powazne i kiedys juz je bralam ale zle mi dopasowali. teraz juz jest ok mam normalnie okres tylko strasznie bolesny, poza tym ostatnio nienajlepiej sie czuje i mama zasugerowala mi ze znowu mam cos z hormonami (odziedziczylam to po niej). no i chce jakas stala antykoncepcje zaczac stosowac wreszcie bo to do dupy niepodobne:P a badania na poziom hormonow wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no ok pora zmykac obowiazki wzywaja:) trzymajcie sie moze kiedys tu przyleze paaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też chodziłam do takich pseudolekarzy, którzy zamiast pomóc to kompletnie mi rozpieprzyli hormony :O a badania jak robiłam na NFZ to czekałam na wyniki tygodniami a właśnie prywatnie to miałam wyniki za 3 godz. To pewnie i Ty nie będziesz długo czekac :) papa Arabi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja już pod prysznicem była i wysmarowana też :) gładka jak u niemowlaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Pogadajmy o naszych brzuchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
To się ciesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×