Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozwolniene

ostre rozwolnienie /

Polecane posty

Gość becialaaala

Tak jak najbardziej, nie napisałaś ile lat ma synek ale bez obaw możez mu na pewno podać flostrum baby. Probiotyki są sprawdzonym sposobem na biegunki, musisz pilnować by dziecku dużo piło ale małymi porcjami, żeby sie nie odwodnił, jesli biegunka będzie dłżej trwała to na pewno trzeba pójśc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zewka

to fakt flostrum jest naprawdę dobry na biegunki, sama kupiłam dodoatkowe opakowanie, przed nami urlop w Egipcie więc na zemstę faraona będziemy narażeni dlatego warto się zabezpieczyć przed taką ewentualnością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa

To wszystko zależy od tego w jakim wieku jest dziecko bo jeśli starsze to warto podać jemu Intestę która zawiera w swoim składzie maślan sodu i same naturalne składniki, także nic nie zaszkodzi a jedynie właśnie pomoże. Oczywiście dziecko musi przejść kurację tym wyrobem, ale zdecydowanie warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna

Jeżeli dziecko ma powyżej 10-12 lat to najlepszym lekiem będzie Kebene, czyli połączenie węgla i symetykonu. Nie tylko hamuje biegunkę ale też likwiduje bóle brzucha, wzdęcia i gazy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desteka

ja ostatnio podawąłm dziecku probiotyki flostrum przy ostatnim rozwoleniu, są w postaci płynnej więc forma podania jest bardzo łatwa, do tego flostrum szybko przynosi efekt i w szybkim tempie mozna zatrzymać rozwolnienie i normalnie funkcjonować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina

Mi przeszło po probiotyku acidolac i elektrolitach. Pierwszy dzień był najgorszy ale w drugim wszystko zaczęło się normować. Najprawdopodobniej musiałam coś zjeść. Probiotyk brałam kolejne dwa tygodnie, żeby unormować florę jelit. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×