Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadiewa

polipy w jajowoach

Polecane posty

Gość nadiewa

czesc mam pytanie bo nigdzie nie moge tego znalezc, niedawno bylam na histeroskopii i lekarz stwierdzil ze dlatego mam oba niedrozne jajowody bo na jednym jast polip a na drugim dwa polipy i to moze byc przyczyną że są one niedrożne..... staram się o dziecko już ponad 2 lata i straciłam prawie nadzieje ze zajdę w ciążę bez in vitro.... czy któraś z was może zaszła w ciążę przy niedrożnych obu jajowodach? wyniki nasienia też są słabe:-( czy jak usunę te polipy to mogłabym normalnie zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiewa
szkoda że nikt z was nic nie wie na ten temat, ja to już jestem załamana.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiewa
ooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj ze swoja ginekolog na temat tzw. "kontrastu". Polega to na oczyszczeniu jajowodow, co ulatwi dojscie plemnikow do twojego jajka. Jest to zabieg troszke bolesny, bo musza ci wlozyc rurke i wpuscic plyn, ale powinni ci dac tez cos przeciw bolowego. To jest jedyny sposob na zajscie w ciaze w Twoim przypadku. Bardzo polecam! Tymbardziej, ze nasienie jest slabe. Wspolzycie zaczynaj zaraz po okresie i kontynuuj co drugi dzien. Zrob sobie tez badania na hormony ( te trzeba zrobic miedzy 2-4 dniem krwawienia). Przede wszystkim sie nie stresuj, bo to wlasnie stres powouje zatykanie w rozny sposob naszych jajowodow. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×