Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość succubba

Jakie są koziorożce?

Polecane posty

Gość succubba

z waszych obserwacji, a może sami nimi jesteście (mam na myśli oczywiście znak zodiaku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhmmm
pociągające, zmysłowe choć trochę skryte i powścigliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latam w Amokua
Sa kozami z rogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 grudzień
konserwatystka, ambitna, samotniczka, introwertyczka, często się czymś zamartwiam, jestem uparta nie lubię zmian koziorożce ze stycznia są inne, wiem z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekielnie trudne
uczuciowe szczere wrażliwe zamknięte w sobie - ale i towarzyskie można na nich polegac w przyjażni i miłości stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekielnie trudne
ja jestem ze stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekielnie trudne
i też nie lubię zmian , jedyna cecha tego zodiaku wymieniana we wszystkich opisach do mnie nie pasuje , a szkoda :O czyli ambicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestem koziorożcem
znam sporo osób z tego znaku i... ale my jesteśmy pokręceni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralizator
nudni w łózku pracocholicy nie przepadają za nowym towarzystwem zawsze wiedzą lepiej małomówni nie lubią plotek skryci długo rozpamiętują urazy nie znoszą krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie takie jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość succubba
ja jestem koziorożcem i jestem... wrażliwa, zamknięta w sobie, uparta, ambitna... - tylko wtedy, gdy mi na czymś zależy, mściwa raczej nie, ale za bardzo się przejmuję i rozpamiętuje niektóre sprawy, do tego perfekcjonistka, aż do przesady i niestety nie potrafię brylować jako dusza towarzystwa, wiec niektórzy uważają mnie za mruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 grudzień
najbardziej nie cierpię mojego wrodzonego pesymizmu i tego że jestem taka antyspoleczna....szkoda że nie mogę się przepoczwarzyc w lwa salonowego albo bliźniaka który ma 1000 pomysłów na minutę, wolałabym byc ekstrawertykiem, bo tych ludzie bardziej lubią, są popularni i zauważalni no ale neistety pozostaje mi byc szarą myszką o której wszyscy myślą że jest bez temperamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość succubba
paralizator- prawie wszystko się zgadza (w moim przyadku) pracocholicy nie przepadają za nowym towarzystwem zawsze wiedzą lepiej małomówni nie lubią plotek skryci długo rozpamiętują urazy nie znoszą krytyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 grudzień
nudni w łóżku ? ty chyba nie znałeś żadnej rogatej panny ;-) za mną żaden partner nie nadążał, nawet skorpion mnie zawiódł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość succubba
ooo tak... pesymizm jest najgorszy ): ale podobno bywają też towarzyskie koziorożce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 grudzień
taaaa towarzyskie koziorożce...nich zgadnę te ze stycznia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość succubba
oj z tym łóżkiem, to byś się zdziwił :P za mną Skorpion nadążał, ale ledwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość succubba
ja jestem ze stycznia. i powiem tak: ze mną jest tak dziwnie, bo czasami jestem bardzo towarzyska, a czasami wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 grudzień
no niestety to jest najgorsze że wszyscy sądzą po pozorach a u koziorożców "więcej jest w środku niż na zewnątrz" my niechętnie dzielimy sie swoimi przemyśleniami i życiem uczuciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość succubba
dlatego tylko nasi najbliżsi przyjaciele potrafią nas docenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 grudzień
a swoją drogą śmieszny topic, same smęciuchy koziorożce sie zebrały.....ale impreza: zlot nudziarzy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 grudzień
chyba powinniśmy założyc nowy topic: "Koziorożce: tu będziemy smęcic i marudzic....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość succubba
no tak ;)... jeśli koziorożec jest w towarzystwie innych znaków zodiaku to jego inteligencja i opanowanie są atutami, ale jeśli koziorożec pojawia się w towarzystwie innych koziorożców to można umrzeć z nudów a jakie są stosunki pomiędzy koziorożcami? ja zauważyłam, że zazwyczaj znaki te lubią się, ale też często kłócą. ja mam dwóch przyjaciół koziorożców, obydwoje płci odmiennej , czyli męskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziorożce są bardzo seksowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 grudzień
Mam znajomą koziorożca-właśnie ze stycznia, kłócimy się ale tylko wtedy gdy próbuje mi narzucac swoją wolę i udowadniac że ona "wie lepiej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są kozami z rogami
jak ktoś wyżej powiedziała, dosłownie upartymi kozami z rogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka to ja kozka
ja jestem ze stycznia. i powiem tak: ze mną jest tak dziwnie, bo czasami jestem bardzo towarzyska, a czasami wcale ja mam tak samo, czasem wole zostac w domu jak jest impra /a moze tylko dlatego zem zmeczona nie nietowarzyska ?? / - nie lubie plotek dlatego czestwo o wszytskim dowiaduje sie ostatnia - z innymi koziorocami dogaduje sie dobrze - przewaznie jestem uwzana za wesola opymistke, ale nastawienie mam totalnie pesymistyczne - wzgl siebie, innym doradzam ze bedzie OK ;) - pociagajaca chyba jestem, jak mnie facet poznaje od tej strony raczej nie narzeka .... choc na poczatku ciezko mi sie przelamac - szczera do bolu i przez to robie sobie wrogow, wale przy stole co sadze - nie przepadam za zmianami :o - perfekcjonistka - rozpamietuje urazy i NIE zapominam - sekrety trzeba wyciagac ze mnie na sile ...i problemy ... takze bardziej slucham niz mowie :o - potrafie wybuchnac - tak reaguje na niesprawiedliwosc ! -umiem i uwielnbiam tanczyc - byc w centrum zainetersowania jak najbardziej ..choc potwornie mnie to krepuje ps jestem ze stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×