Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

Inny wymiar, faceci nie rozumieją.

Polecane posty

Faceci nie potrafią zrozumiec czegoś co my kobiety wiemy intuicyjnie: że seks ma dla nas i będzie miał, inny wymiar. Fizjologia kobiety jest taka że akt seksualny wymaga naprawdę dużego otwarcia, dołsownie i w przenośni. jest jak wpuszczanie kogoś do domu, do miejsca które sie chroni, jest cenne i które się podświadomie bardzo szanuje. Facet jest zawsze tylko gościem. Nikt w niego nie wnika, nie penetruje go od środka, on nie musi się boleśnie otwierać, przyjmowac w siebie.. On wchodzi i wychodzi, zatrzaskuje za sobą drzwi i tyle. My zostajemy za śladami po nim we własnym wnętrzu.. w środku... Fakt że faceci nie potrafią tego pojąć jest karygodne. Ze domagaja się seksu bez zobowiązań. Włazenia w czyjeś intymne wnętrze, i domagania się by im potem pierdołami ( czytaj uczuciami) dupy nie zawracać... trochę to podłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelek
Mnie podoba się seks bez zobowiązań, chociaż jestem kobietą:O Sypiam z kumplem.Seksu brakuje a nie szukam nikogo na stałe, na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mas stajla retro
;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelek, no tak też można... Uważaj co by się nie zakochać.:) Albo opowiesz nam o swoich uczuciach jak on z tobą zerwie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamnikcie ją w zakładzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mas stajla retro
zostaw ją prawiczku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelek
retro--->Wszyscy mówią, że to on coś do mnie czuje:O;) Nie chcę go zranić, ale na pewno nie będziemy razem.Ja od początku ustaliłam zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUZIK PRAWDA333
Swietnie to ujelas retro. Mam kumpla, ktory jest totalnie tepy na ten temat i sie dziwi ciagle czemu tak trudno znalezc kobiete tylko i wylacznie na seks, moje logiczne tlumaczenie nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelek
On nie mówi nic, przecież ma odgórnie narzucone zasady:P Czasem czuje, że mu zależy, ale nie mogę z nim o tym wprost porozmawiać i tak by się nie przyznał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet powinien miec
myslę, z e nikt kto sie zakochał i był przez kogoś kochany nie musi za bardzo sie tutaj rozpisywać. Seks z kimś kogo sie naprawde kocha, to zupełnie inny wymiar, inaczej reaguje sie na dotyk takiej osoby, inaczej odbiera bodzce. To szczególnie odczuwaja kobiety i taka jest prawda . Seks dla seku moz ebyć dobry, zajebisty, zaspakajający, wyuzdany i niesamowity, ale nigdy nie będzie miał w sobie tak gigantycznej porcji czułości, delikatności oddania i troski o partnera, jak przy seksie z kimś kogo sie kocha. No i to wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pierdoły :D:D:D :O Nie wiedziałam, że najpierw kobieta "wpuszcza", a dopiero potem szuka uczucia :D Każdy ma to, na co zasługuje :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelek
Jednak nie wyobrażam sobie pójść do łóżka z obcym facetem. Niesmak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelek, jeśłi czuje coś do ciebie bez wzajemności, predzej czy później będzie się chciał z tego wyplątać.. Zrobi to , bo będzie go bolało. Zrobi to by cię zranić i bys sobie nie mysłała że takie z ciebie cudo... Zaboli cię , zobaczysz... Z tego będa tylko straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelek
Retro--->Co radzisz?Zakończyć ten układ będzie trudno(to mój najlepszy przyjaciel) Pogadać? Raczej się nie przyzna, z resztą, który by się przyznał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gópia
retro to sie zaszyj:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×