Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdumiona ja

Te forum jest przesiaknięte penisamiO

Polecane posty

Gość no to ja siem pytam
akurat ksiazki nie czytalam ale widzialam film 1 i 2 czesc ...jesli ty podajesz to jako wyznacznik swojego podejscia do sexu z denatka to kompletnie nie mam pytan pewnie byl inteligentny nad wyraz i uzdolniony,byl psychiatra i wydaje mi sie ze to bylo powodem jego wszystkich zboczen,nie oszukjmy sie kazdy psychiatra bywajac z ludzmi ktorzy maja nie po kolei w glowie,aby ich zrozumiec musi wczuc sie w ich sytuacje,wtopic sie w umysl tego czlowiek ,niektorzy glupieja i w glowie sie zaczyna przewracac,umysl fiksuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligenta kobiecina
ja tez mysle jak zalozycielka tego topiku ze rozmowa o zyciu erotycznym to nie tylko: jakiego penisa widzialas, jaki rozmaiar, jaki kolor, gdzie go wlozyc???? itd... za duzo tu perwersji a przede wszystkim wulgarnych slow jak ch** , kutas :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurwa wiekszego idioty w zyciu nie widzialem jak ten co denatke chce lizac no co za pierdolniety schizol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawa nie dziwie ci sie:P mnie tez to poruszylo... jest jeszce na tym forum jedna psychopatka co mowi ze sra do ruskiego wazonu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erot man też żonaty
a co z odpowiednikiem damskim penisa? też ich tu co nie miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole jak mozna pierdolic takie bzdury co on wypisuje nie raz niemam slow zeby skomentowac takiego pacana:) ja pierdole co za kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze on namawia do swoich pogladow:D to co on mowi jest chore:D jest tutaj takich kilku debili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×