Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdumiona ja

TOPIK poświęcony pozdro600

Polecane posty

pozdro600 masz teraz pelne pole do popisu , napisz o swoim trudnym dziecinstwie, o swoich fantazjach, wyżal sie i wygadaj. my cie chetnie poczytamy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bynajmniej ja jestem ciekawa jakie mialas dziecinstwo bo widac u ciebie z daleka trwaly uraz ktory padl ci na mozg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6oo
sram do wazonu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6oo
tate mnie molestowałe okrutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruchy świerszcz...
kurwa zaś chcecie słuchać jak nawaliła coopę to ruskiej misy?? nie nudzi sie wam jeszcze ta historia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6oo
a moja babełłe co mnie wychowuje bije mnie codziennie kablem od prodiża po głowie I nogach cale posiniaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6OO
ruska misa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce zeby ona sie tu wypisala a na innych topikach dala spokoj:D poza tym chce pomoc ej biednej kobiecinie bo ona nie wie o czym mowi. chyba nie tylko ja zauwazylam ze ona ma cos z psychika. ten wazon i kupa to nie przypadek moze to jakis trwaly uraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje babełłe zmarło w 2003, więc trzym pysk w tym temacie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdumiona--> a piłaś Ty dzis spermę? Bo cos widze, że już na głodzie jesteś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babełe pozdro 600
słuchaj kuurwiszonie , wolałam kopnąć w kalendarz niż użerać się z takim goownem jak ty siostra i tejj psychol z ciupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zazdrosne kurwy nie pytam cie o zdanie wiec nie gadaj... bo mnie nudzisz... zaloz swoj topik jak sie nudzi a tutaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje babełe było święte kobiete i ossstro wyluzowane. Tak, tak, mam to po niej :classic_cool:. Wszystkich pokroju Zdumionej i Marte-knaagi wartej, by tak przetyrała, aż by się trociny z głowy posypały i nie naskrobałyby przez rok żadnego posta na tym, czy innym forumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty bez twojego srukena fiutena to cos cieniutko lecisz, babelle widac nie zdazyla cie przed smiercia pouczyc wystarczajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zazdrosne kurwy no i po co sie wtracasz jak nie jestes w temacie a napewno nie powinno cie byc na tym topiku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×