Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ko-tek ko-tek

szukam sukni ecru, koronki HELP!

Polecane posty

Szukam sukni w kolorze ecru / beż z koroknami (takie jakby troszkę złote) itp. Zależy mi aby nie była w stylu \"rybki\". Czy wiecie Gdzie mogę takie znaleźć? Szukam szukam i chyba źle szukam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam suknię ecru cała koronkowa, francuskiej firmy cymbeline, kupiona w salonie firmowym w Lublinie, rozm 36, cudna:) Podaję swojego maila - chętnie prześlę zdjęcia gusiawach@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę podać swojego maila, lub napisać mi maila, a ja prześlę Pani zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia jest jak nowa - żadnych śladów użytkowania, jeśli jest Pani zaiteresowana proszę się odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzieki za linki Saga bardzą ładną masz swoją sukienkę :) Belleteyn_ na stronce podanej przez Ciebie najbardziej podoba mi sie : http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/san-patrick-bohemia.html tylko bez tej falbanki na ramieniu. Nie wiem jaki kolor jet tej sukni bialy czy ecru, koronek tez nie ma za wiele ale mi sie podobJezdzac do pracy codziennie miljalam salon mody slubnej, pewnego dnia zauwazylam na wystawie przepiekna suknie w kolorze ecru troche podobną do tej do ktorej podalam linka, troszkę koronek , jakis diamencikow. Po zareczynach pobieglam do tego salonu zapytac chociaz jaki to byl model - a wisial na wystawie przez miesiac, spoznilam sie o tydzien bo ktos mi ja zwinal a ekspedientka nie mogla sobie przypomniec co to bylo. Jesli mialybyscie jeszcze jakies linki pomysly bardzo prosze wklejajcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safik
Podaję linka od swojej sukienki www.wloska_suknia_slubna.republika.pl Może jak zobaczysz to jakaś wizja odnośnie tej twojej wpadnie Ci do głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja jest taka
taka sukienke bede miala na swoim slubie jeszcze nie szyje bo musze sie zastanowicz czy tem kolo czy bialy ze srebrnym :) no i jest ona z koronka i krysztalkami svarowskiego :) cuuuudna :D http://www.wrzuta.pl/obraz/zj6uUl4zgM/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×