Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malzenstwodzickoproblem

co robic..........

Polecane posty

Gość Alice411
Niech robi pod Twoją nieobecnośc co chce a Ty po prostu to olej.na pewno po wszytskim bedzie zachodzic w głowę co robisz, dlaczego sama , gdzie jesteś z kim. Daj mu troche do myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
boli,to,ze tesknie za dzieckiem,9 godzin nie jest ze mna,przegapie najwazniejsze monenty zycia,nie dalabym rady psychiczniue,gdybym po pracy jeszcze go zostawiala,jka wyrodna matka, ktora urodzila i ma gdzies,chce,zeby ludzie chowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
jka wracam z pracy,mam czas dla dziecka,w miedzyczasie robie obiad,sprzatam,jak dziecko zasnie po 2,jestem tylko dla meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
po 20 zasypia nie po 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podobno facetom po przyjściu na świat potomka spada libido o jakieś 30%. Zastanawiam się, czy po całości, czy tylko względem żony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferatuu
jesteś wspaniałą mamą! Twój facet tego nie docenia, nie widzi... Rzeczywiśscie, spróbuj zrobić tak, aby do Ciebie zatęsknił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak jeszcze. zadbaj o siebie troszkę jeszcze bardziej. Lekkie solarium,ładna bielizna (wzrok) i mów mu w łóżku jakies ostrzejsze teksty.W ciagu dnia jakies pikantne smsy...wiesz w stylu "jestem wilgotna czekam na Ciebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferatuu
...nie wiem czy to dobry pomysł z tą wilgocią... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
Jestes cała dla męża a on takie coś wyrabia....????? Cos tu jest nie tak. Nie możesz mysleć o sobie co z Ciebie za mama. NBie mozna tak!!! Jak zostawisz z nim dziecko raz na jakiś czas a sama zrobisz cos dla siebie to od razu poczujesz się lepiej. Nie wolno robic z siebie takiej "ofiary" tez masz prawo do przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
moge zaczac tak robic,ale najpierw musi mnie za to przeprosci,nie bede tak od dzis,bo niby z jakiej racji? sprawil mi przykrosc,plakalam,czuje sie zle i jeszcze mam sie tak zachowywac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
taka bielizna, sms`y pikantne słówka... starczy tylko na chwile. I tak bedzie robic to samo nie oszukujmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
Zresztą dlaczego to "ONA" ma cos robic, urozmaicac. Dlaczego jej facet czegoś nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
Niech sie w końcu postara dlaczego kobieta zawsze musi "coś" robić zeby facetowi sprawic przyjemnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferatuu
...ale z tego wynika, że on się raczej nie postara... Moim zdaniem powinna go wziążć troszkęna dystans, zadbać o siebie, jakiś fajny seksowny ciuszek, wizyta u kosmetyczki, a może umów się z jakimś "kolegą", niech Ten Twój poczuje ukłucie w serce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
noooooooooooooo właśnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
juz mi glowa peka...... na pewno w jego oczach tez nie jestem idealna,mam zle i lepsze dni, czasem cos mi sie nie podoba,to mu powiem,to nie jest tak,ze jest sielanka,a on jest tylko winien... jak w malzenstwie sa rozne problemy,czasem brak kasy, ze zdroweim dziecka,w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
a na dodatek jeszcze sie chyba obrazli, zawsze w ciagu dnia ,gdzies 10,11 dzwonil,zapytac,jak mija mi dzien,a dzis cisza.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
ja tez jestem mężatka, pracuje, jak każda baba mam lepsze i gorsze dni. Ale warto zrobic coś dla siebie bo inaczej oszlejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym przestała całkowicie zwracać na niego uwagę. Baw się z dzieckiem, posiedź przy kompie, dopieszczaj sie kosmetykami, tak, żeby ładnie wyglądać, ale jego zlewaj. Załóż sobie konto gdzieś i koresponduj z jakimś menem. Nie mów mu o tym. Dziecko idzie spać, a Ty do komputera ;) Żadnego sexu, żadnych przyjemnosci - niedostęność na maxa ;)MOżesz od czasu do czasu zniknąć wieczorem, ale się z tego nie tłumacz. Jak zapyta, to powiedz, że cię szpieguje i że przeciez też potrzebujesz prywatności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
alice,a macie dziecko? ja ze wzgledu na prace musze o siebie dbac,makijaz ,paznokcie,nie moge jak kocmoluch chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
Nietety do slinych nie naleze. Sama na poczatku gdy byly takie sytuacjie starałam sie zrobic zeby było super, winiłam siebie , miałam niska samoocene, czułam sie beznadziejnie. teraz po ostatnim razie jest inaczej Albo bede si e tym zadreczac i czuc sie zle albo zrobie cos dla siebie wybralam to 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
alice,a mozesz powiedziec,co konkretnie zrobil,ze tak silnie to przezylas i podjelas decyzje? ile macie lat? my 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
dziecka jeszcze nie mamy!!!! ale powiem Ci ze to niczego nie zmienia. Musisz na prawde cos ze soba zrobic. Takie sutuacje meczą i to boli. Prawda, tez masz prawo do prywatnosci uwierz mi, jak zajmiesz sie przez jakiś czas tylko soba to poczujesz się lepiej, bedzie ci latwiej a i on to zauwazy i moze zacznie dostrzegac że zaj.... z Ciebie kobitka a on jest kretynem że sprawia Ci w taki sposób przykrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
Ja mam 28 on 29. Ten temat ciagnie się za nami jakieś 2 lata. zawsze po jego wyskokach z nim rozmawialam o tym, mówiłam jak mi zle i jak sie czuje. On mówił ze juz nie bedzie ...ale nie skonczył z tym W koncu po tak długim czasie i braku reakcji z jego strony postanowailam zmienic " siebie" mam wlasne zycie, wychodze czesciej, po prostu zajmuje się soba. i on to widzi i sie dziwi, ze Alusia jest jakas inna i ze juz nie bedzie z nim rozmawiac na ten temat i plakac (bo tak tez juz mialam) i prosic zeby sie poprawil moj tez mial konta na jakis stronkach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki zachód
Bardzo mi przykro, ale to co on robi nie ma ztobą nic wspolnego.Jestem pewna, niezależnie od tego jak będziesz się starać to nic nie zmieni.To jest po prostu taki charakter.Najwyżej będzie się lapiej maskował.On nie czuje,że cię tym dręczy, nie widzi problemu, uważa, ze się czepiasz.Twoje "inne pokoje" NIC nie znaczą, są chwilową niedogodnością.Musisz ztym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferatuu
generalnie wszystko jest dla ludzi, ale z UMIAREM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
moim zdaniem dziecko zmienia,bardzo ,bardzo duzo... na poczatku jak karmialm,wstydzilam sie przy mezu ,nie chcialam,zeby na to patrzyl i pozniej w lozku moje piersi kojarzyly mu sie z jednym, po porodzie mialam niska samoocene,ale wzielam sie za siebie,przy dziecku jest tak duzo pracy,ze nawet czasem nie ma sie czasu,zeby cos zjesc,nawet nie zauwazylam,kiedy schudlam, pozniej wrocilam do pracy i dbac o siebi edalej musze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
tak.... ale chodzi o to ze Twój mąż nie dostrzega problemu, ignoruje go a uwierz ze to juz jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
najbardziej boli to ze "ON " to olewa, olewa to jak się czujesz a tak nie powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×