Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malzenstwodzickoproblem

co robic..........

Polecane posty

Gość malzenstwodzickoproblem
wszystko,co zaproponowal,probowalismy,co nie oznacza,ze wszystko mi sie podobalo i ze chce wszystko robic,jednej rzeczy nie potrafie przeskoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferatuu
facet jest skrzywiony seksualnie... myszki latają mu przed oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
jaka to rzecz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malzenstwodzickoproblem " wiem,ze by mnie nie zdradzil (tak mi sie przynajmniej wydaje),kocha mnie i nasze dziecko i jak jest ok,naprawde jest kochany". Przykro mi ale nie wierzę, że nie potarfiłby. Przemyslałam naprawdę Twoja sytuację. I przepraszam ale wydaje mi się, że Ty go nie pociągasz. Wiem,że pisałaś, że on mówi,że jest inaczej ale to,że z Tobą sypia nie znaczy,że go elektryzujesz. Dla Niego spełnia pewnie z Tobą tylko małżeński obowiązek. Przepraszam ajk Cie to zaboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferatuu
anal? ja bym sie tez nie zgodził!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferatuu
dajcie spokój! uważam, że anal uwłacza kobiecie... takie jest moje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
anal, po porodzie,to juz w ogole nie ma oczyms takim mowy jesli go nie pociagam,to niech sie ze mna roztsanie,moze bedzie miala lepiej kiedys bym tego nie przezyla,a teraz nie moge przezyc tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
Jeśli kobieta się decyduje na taki rodzaj stosunku tylko i wyłącznie żeby sprawic facetowi mega przyjemnosc i robi to po to zeby cos urozmaicic i oderwac go od tych wszystkich lasek z filmików a on po wszystkim nadal sie tak zabawia to znaczy ze jest megaaaaaaaaaaa debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferatuu
qrwa, od razu tak pomysślałem...facet jest jednak wypaczony seksualnie, to nie dobrze, cholera! We łbie mu się poprzewracało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
co byscie radzili, jak mam sie zachowac? ma miec teraz "kare", mam sie nie odzywac - , spac w drugim pokoju,czekac,az przeprosi,czy przejsc do tego na porzadku dziennym i wrocic do pokoju? acha,on sobie chyba do konca nie zdaje sprawy,dlaczego nie spie z nim w jednym pokoju - dziecko jest chore i on mysli,ze to ze wzgledu na nie (w wiekszosci - 70% dziecko, 30% jego powod)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosferatuu Dlaczego uważasz,że anal uwłaszcza kobiecie? Przeciez to ja sama o to czasem proszę. Kobiecie to własnie uwłacza jak jej mężczyzna nie kryje się, że pociągają go inne laski nałogowo. Bo ja wiem ,że są wzrokowcami i inne takie tam wpisane w ich krew ale z szacunku dla swojej kobiety i matki kochanego dziecka jak ma ze sobą problemy powinnien starać się nad soba panowac bo tym się różnimy od zwierząt,że mamy władzę nad swoim instynktami. Tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
W takim razie jesli on nie potrafi z pewnych spraw zrezygnowac to kobitka niech to oleje i sama robi to na co ma ochote, nawet jakby to miały byc wyjscia gdzies na kawke z nowo poznanym facetem itp. Dlaczego mamy sie zadręczać tym że nasi faceci totalnie olewaja to jak my się z tym czujemy !!!!! jezuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
madrze piszecie, dziekuje,ze mnie nie wysmialiscie i nie nawyzywaliscie, jak maja to w zwyczaju na innych topikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferatuu
sorry, takie jest moje zdanie... nigdy bym się nie zdecydował na stosunek analny... szanuję, że to lubisz, masz prawo, taka rzeczywistość ;) Autorka ma jednak poważny problem z tym swoim męzem: dla mnie gość jest niewyzyty seksualnie, dlatego siedzi przy kompie, miętosi malucha i jeszcze podrywa laski... to już źle pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
on mnie nie olewa,na ogol jest dobry i kochany,w wiekszosci zarabia na dom, pomaga zawiezc dziecko,odebrac, kapie dziecko... az tak bardzo nie moge narzekac,choc czasem chcialabym,zeby pomagal wiecej,bo ja czasem nie mam sily,np jak w nocy wstaje do dziecka 10 razy,on nie wstanie,a ja rano tez ide do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
Nie możesz się tak zadręczac. Postaraj sie to olać. Wiem że to bardzo trudne. Sama to przezywam, ale kiedys trzeba zrobic krok do przodu i zająć sie tylko soba i tym czego sie pragnie. Postaw siebie na I miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
pomyslalam wlasnie otym dzisiaj,ze zajme sie sama soba... ale mam wrocic do pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferatuu
hmm, to jednak on na codzień nie jest taki zły... może powinnaś porozmawiać z jakims seksuologiem,pschologiem w tej sprawie,a potem pogadać z nim, albo wysłać tam jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
myslicie,ze wpyw na to jego zachowanie moze byc,ze ja skonczylam studia, pracuje z wyksztalconymi ludzmi na poziomie,a on po technikum wieczorowym, kolegow tez ma takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
Wróc do pokoju. Pokaż mu że cie to nie rusza.Ze masz swoje zycie. Na pewno zauwazy zmiane w Twoim zachowaniu. najważniejsze to postawic w końcu siebie na I miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
na codzien jaest jak normalny facet,jak go o cos poprosze... zrobi,bez entuzjazmu,ale zrobi,jak kazdy facet, o seksuologu pewnie by nie chcial slyszec,bo nawet na rozmowe reaguje zle, nie wiem,dzieki za odpowedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferatuu
może być tak! Ty spotykasz sięz ludzmi na poziomie, a on może spotykać się z jakimś wulgarnymi typkami, więc szkołę zycia ma idealną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
Może juz czas zeby poczuł że może Cie stracić. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferatuu
Alice, oby tylko tak odczuł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
Powiem wam tak, jeśłi facet nie bierze pod uwage tego jak jego ukochana zona i najważniejsza osoba na świecie się czuje i jak jest jej źle to chyba coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pokoju nie wracaj. Narazie nie. Wyjazd jak najbardziej on może Wam pomóc. Co do zachowania kolegów to niestety może to być jeden z powodów bo moge się wzajemnie nakręcac na te tematy. Kolega u mężczyzny zawsze na wysokim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
temat głeboki i długi jak rzeka... ale co zrobic. Wychodz gdzieś ze znajomymi, z koleżanką na kwake do kina. Bez niego . Rób coś sama. Zaplanuj swój czas bez niego. Dzieca zawsze może ktoś popilnowąc albo niech on sie zajmnie dzieckiem a TY w końcu wyjdz do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwodzickoproblem
tak pomuyslalam,ze jak wroce do pokoju,bylabym niekonsekwentna,miesiac temu mu powiedzialam,ze jak jeszcze raz zopacze,ze pisze do panienek,przeniose sie do drugiego pokoju,a nastepnym wystwie mu walizki za rzwi - to drugie raczej na razie nie wchodzi w rachube,bo go kocham i to tylka taka forma szantazu i walka i z nim,nie dalabym rady sama utrzymac domu i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×