Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o kurczakowski

wiem już było, na tematpriorytetów w związku i innych...

Polecane posty

Gość o kurczakowski

Powiedzcie czego można wymagać od mężczyzny z którym jest się w związku? czy mogę od niego wymagać poświęcania czasu mojej osobie? cz jeśli on ma już tak dużo zajęć po pracy(co generalnie się chwali, bo ma zainteresowania, rozwija się...)ale...pozostają mu 2-3 dni wolnego z czego mam chyba prawo wymagać czasu dla mnie? czy nie? ..... może inni mają inne problemy związkowe to zapraszam do rozmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
no co ty...możesz wymagać audiencji najwyżej raz miesiąc, o którą musisz napisać podanie minimalnie z 30 dniowym wyprzedzeniem, koniecznie z uzasadnieniem i szczegółowym planem spotkania :P a serio to po co Ci partner, który nieszczególnie ma chęć sie z Tobą widywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdsdsss
skoro nie chce sie z toba widywac to widocznie mu na tobie nie zalezy. po co na sile ciagniesz zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakowski
kucze..no nie wiem....niby twierdzi, ze mu zależy itp....wiem, ze to głupie! ale ja nie jestem dziewczyną która wiesza się na facecie, sama spędzam ciekawie czas. ale chciałabym również z nim spędzać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakowski
a on twierdzi, ze chce być ze mną, że mnie kocha, że mu zależy...ale mam coraz większe wątpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakowski
właściwie to zaczęłam się nad ym zastanawiać po spotkaniu z koleżanką. opowiadałą mi jak to między nią a jej facetem jest cyt"spotykają się rzadko, tzn codziennie ale na ok godzinkę, bo mają mało czasu", on ma dużo zajęć ale zawsze znajdzie chwilę dla niej....i smutno mi się zrobiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
a jak często sie widujecie? i ile jesteście razem i czy zawsze tak było? ja tez mam różne pasje i zajęcia, ale jak jestem z kimś to ten ktoś staje się jedną z moich pasji i spędzanie z nim czasu jest dla mnie równie priorytetowe jak np. sesje rpg. Panu, który ustawiłby mnie gdzieś tam na szarym końcu swoich priorytetów powiedziałbym dziękuję. Niech sobie poszuka równie zajętej Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdsdsss
pewnie spotyka sie z toba jak ma ochote na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakowski
widujemy się ok. 2-3 razy w tygodniu, ale różnie to bywa... czasem na 2,3 godziny czasem na dłużej a czasem na 1.5 godz. trudno jest powiedzieć do widzenia jeśli jest się ze sobą tak 1.5 roku... wcześniej też różnie bywało ale chyba częściej się widzieliśmy, ale i on miał mniej zajęć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakowski
gdfdsdsss wiesz, że też już mi takie mysli do głowy przychodzą, co za lipa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdsdsss
w takim razie przestan z nim sypiac. ciekawe co zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakowski
hhehehe ale ja też lubię seks:) więc trudno będzie! ale muszę zrobić z tym porządek!!!!! i to szybko, bo zaczyna mnie to męczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz podawac jakis wyliczeń. Jeżeli Ci się wydaje ,że za mało poświęca Ci czasu to zapewne tak niestety jest. Czy moge zapytac ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakowski
25 i 26 lat, ale czy to ma jakieś znaczenie? martwię się tym, bo jak czytam te wszystkie opowieści na kafeterii to tak właśnie wygląda początek końca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdsdsss
no raczej nie wyglada na to, zeby facet byl w tobie zakochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakowski
gdfdsdsss mam nadzieję, ze mylisz jednak, ech.... a właściwie co do zakochania to może i już nie jest...bo to przechodzi z z czasem...ale żeby kochał!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdsdsss
moze napisz cos wiecej jak wam sie uklada bo z tego co do tej pory napisalas to malo wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdsdsss
czy on np. wspomina cos o wspolnej przyszlosci z toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakowski
czasem wspomina....to wszystko jest dziwne, bo ja to odbieram jako sprzeczne sygnały.... a jak jest miedzy nimi? dobrze jest, jak jesteśmy razem..rozumiemy się dogadujemy...śmiejemy..kłócimy, sprzeczamy.....godzimy..normalnie jest! ale gdy nie jesteśmy razem, co jest częstsze to wtedy mam wrażenie , ze mogłabym nie istnieć....1 krótki telefon, jakiś jeden czy dwa zdawkowe smsy... zupełnie inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakowski
dziwnie jest, dlatego pytam się czy mam prawo wymagać spędzania więcej czasu ze mną? a może przesadzam i wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhh
kurde,jakbym o sobie czytala... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhh
i tez slysze ze mu zalezy ale sa jeszcze "obowiazki" :/ sama nie wiem.. ja sie przyzwyczailam chyba.. to zalezy jak Ty sie z tym czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakowski
ehhhhhhh tak? a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdsdsss
widocznie to taki typ faceta, ze mysli o tobie glownie wtedy jak jestescie razem, ale jak cie nie ma to tez jest ok i zawsze jakies fajne zajecie sobie znajdzie. nie wiem, ja bym nie mogla tkwic w czyms takim.szczegolnie, ze widac od razu, ze ty bardziej kochasz a tak nie powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakowski
no wąłsnie..ja też się przyzwyczaiłam już ..powoli..ale po rozmowie z kumpelą coś we mnie drgnęło!!!!!! uświadomiłam sobie, ze chyba coś jest nie tak jak być powinno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdsdsss
dla niego to chyba bardziej zwiazek z wygody niz z milosci tak mi sie wydaje... ale co ja tam wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakowski
gdfdsdsss a może ja po prostu mam za mało obowiązków?:P heheh zajmę sobie czymś wszystkie popołudnia i będę jak on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakowski
coś chyba jednka wiesz, bo momentami też mi się tak wydaje...to co tera zrobić żeby nim wstrząsną? żeby nie było mu zbyt wygodnie ale żeby chciał być ze mną?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakowski
* teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdsdsss
jak dla mnie to patrząc na wasz wiek i staż to powinniscie juz cos razem planowac, razem zamieszkac, jakies zareczyny itd. nie wiem na co on czeka. nie wiem czy jest sens dluzej to ciagnac, mnie by bylo szkoda czasu. a czy szukanie sobie wiecej zajec ma jakis sens to nie wiem... wiecej sensu mialoby chyba szukanie nowego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×