Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam sie nad sensem zyc

Dlaczego jedne dziewczyny sa skazane na szczescie a drugie na dno?

Polecane posty

Gość zastanawiam sie nad sensem zyc

Nic juz nie rozumiem. Mam dobra kolezanke, sliczna, madra, skromna dziewczyna, lat 35. Pol roku przed slubem jej narzeczony zginal na motorze, byli ze soba 6 lat, miala wtedy 28 lat. W wieku 32 lat po 4 letniej walce ze soba, wizytach u psychologa spotkala drugiego faceta. Zakochala sie. Tydzien temu ja zdradzil .Juz nie chce pisac co sie z nia teraz dzieje... Czemu jedna ma 25 lat, wyjdzie za maz, urodzi dzieci , jest happy a druga do konca zycia zbiera chwasty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faginnos
świat nie jest czarno-biały i nie dzieli się na kobiety skazane na szczęście albo nieszczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogośnik
a ty co, zazdosna jaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie nad sensem zyc
Faginnos nie mow mi ze moja kolezanka sama sobie na to zasluzyla i ksztaltowala swoje zycie wedlug wlasnego widzimisie.Jaki miala ona wplyw na to co sie stalo, no jaki? Wierze w jakies fatum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie układa sie róznie..na większosc wydarzen nie mamy wpływu....niestety. Współczuje Twojej kolezance..ale nawet nie wiesz ile człowiek potrzfi znieść...wiem cos o tym..sama dostałam nieźle od życia ..ale podniosłam się..czego życze też Twojej przyjaciółce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tak samo sensowne pytanie jak: \"dlaczego jednym rodza sie zdrowe dzieci a inni maja dzieci nieuleczalnie chore\" \"dlaczego jedni przezywaja swoje dzieci, a inni nie\" \"dlaczego niektorym kobieta trafiaja sie alkoholicy, brutale, nieudacznicy...\" twoja kolezanka miala 6 +2 lata szczesliwe z ukochanymi, a wiele kobiet nie ma i tego i by jej zazdroscily. nic nie jest czarno biale, swiat sklada sie z odcieni szarosci i trzeba sie doszukiwac pozytywow wszedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha ny
to rzeczywiscie tragedia, wspolczuje jej....ja nie mam takich tragedi ale moge sobie wyobrazic.....ale cos w tym jest ze te zolzy to maja zawsze fajnych gosci a ja taka dobra i uczuciowa zasze trafie na jakiegos dziwolaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Najczęściej na własne życzenie. Jak każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×