Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Denat bez okularów

Hipnoza

Polecane posty

Gość Denat bez okularów

Czy ktoś z Was korzystał z hipnoterapii ? Jeżeli tak, to czy Wam pomogła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denat bez okularów
Podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denat bez okularów
Z czym walczyłaś, jeżeli mogę zapytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denat bez okularów
Hmm, to jest również to, co mnie dotyczy. Możesz napisać coś więcej odnośnie samej hipnozy ? W ogóle Ci nie pomogła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipnoza byla bardzo przyjemna. oczywiscie na poczatku pol godzinny wywiad na temat przebiegu choroby itp. zahipnotyzowalam sie sama wlasnymi rękami ;) facio puscił muzyczke relax. i cos tam do mnie gadał i po jakichs 5min bylam juz zupelnie drętwa. czulam ze gdyby kaazal wyskoczyc mi z okna to bym to zrobila. caly czas mialam otwarte oczy i wszystko pamietam. potem zaczal przywolywac oje dziecinstwo to sie koszmarnie poryczałam (mimo iż nie było złe, a wręcz było wspaniałe). i jak juz mnie wybudzil to czulam sie tak cudownie błogo przez jakies kilka godzin po. to byla pierwsza wizyta bylam w sumie na 4, ale kolejne juz byly głębszą hipnozą i nic nie pamietam ale zawsze po przebudzeniu czulam sie jak owo narodzona dlatego mysle ze warto tego dswiadczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denat bez okularów
:) Byłam dziś na pierwszej sesji. Tak jak piszesz, najpierw wywiad i krótki seans relaksacyjny. Hipnoterapeuta ( z dyplomem psychiatry ) zbadał mnie pod kątem podatności na hipnozę ( kazał robić różne rzeczy z rękami; zaciskać, rozluźniać, splatać palce ). Potem mówiłam mu co czuję. Ogólnie jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Mam dosyć normalnej terapii. Chcę spróbować z hipnozą. A propos Twojego problemu, nie zauważyłaś żadnej poprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denat bez okularów
Oj , wczoraj spróbowałem tego , mam takie złe wspomnienia . Zaczął mi machać tym wahadełkiem a później patrzę w lusterko to miałem oczy jak u kobry , tak mi latały w kółko . Niestety od tego spotkania ciągle widzę kobrę , która syczy na mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denat bez okularów
po kilku seansach stala sie rzecz dziwna zaczalem sikac pod pachą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denat bez okularów
To wyżej to oczywiście podszyw, który jest na tyle przygłupi, że nie wie czym jest hipnoza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawy były chwilowe i tylko bezpośrednio po seansach. Ale wlasciwie od tamtych wizyt zaczelam wychodzic na prostą (zajelo mi to w sumie 1,5 roku) na każdego działa coś innego. mi w walce z anoreksja pomogla miłość, może Tobie pomoże hipnoza :) mam taka nadzieje ps. nie jestes czasem z wawy? bo ja też chodzilam do hipnotyzera-psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denat bez okularow
Tak się zestresowałem , że na monitorze pojawiły mi się oczy kobry , które łypią na mnie złowrogo , a to nie wróży nic dobrego , idę sobie zaparzyć czaju na stres .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokładam w tym duże nadzieje. Podoba mi się sama idea pracowania na poziomie podświadomości. Znam parę osób, które zwalczyły np. nałóg palenia czy nadmierne objadanie się za pomocą hipnozy. W sumie hipnoza to jedyna rzecz, której nie próbowałam w walce z aną. Nie, nie jestem z Warszawy. Polska południowo-zachodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że najważniejsze żebyś Ty sama tego chciala. moze wspolnie uda wam sie wygrac z tym okropnym chorobskiem. ja wiem ze wyzdrowienie jest możliwe :) też leżałam wczesniej w 2 szpitalach, chodzilam na terapie i do dietetyków i wszystko brało w łeb, chudłam kolejne kg, prawie mi już mogiłe szykowali, a teraz jestem okazem zdrowia :) Oby Ci sie udało. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denat bez okularow
ostatnio po hipnozie przyplątala mi sie plasawica taka choroba. wiec uwazajcie z ta hiopnoza,. ja zafascynowałem sie nią po tym jak poznałem bliżej Urszule , ktora spiewala : totalna hipnoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na hipnozie regresyjnej w Łodzi. Pomogło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z tzw. płytkiej hipnozy. Nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×