Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tamburyna

Filmy DVD z cwiczeniami -ktore polecamy

Polecane posty

Gość tamburyna

napiszcie dziewczyny czy korzystacie z takich filmików ktorych jest bardzo duzo do kupienia np w sklepach internetowych, i ktore byscie polecaly i dlaczego. Czy cwiczycie zgodnie z nimi i czy przynosi to jakies efekty? ja narazie moge napisac o Aerobic Striptease z Carmen Electra, dosc fajne cwiczenia ale juz troche mnie znudzily no i...nie mam narazie czasu na ich wykonywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Tamilee Webb - seria "chcę mieć takie... (nogi/pośladki/brzuch/ciało/ramiona)" - super, ćwiczę od października, efekty widać, mimo że to krótkie zestawy (ćwiczę je z hantlami i cieżarkami na nogach) *Cindy Crawford "nowe wyzwanie" (to z facetem) - na całe ciało, ładnie modeluje, ćwiczę od jakichś 2, może 3 miesięcy co jakiś czas *callanetics oryginalny, z Callan Pickney (raczej nie do zdobycia w sklepach) - super rozciągan, modeluje, wysmukla - ćwiczyłam kilka mies codziennie, fajna sprawa mam jeszcze cała masę z netu, nie wiem czy takie też Cię interesuja ;) z takich które mi nie przypadły do gustu: *callanetics z Mariolą Bojarską, jakoś przyjemniej mi się ćwiczyło tę oryginalną wersję *aerobiki Carmen Electry - beznadzieja kompletna, z wyjatek częśc 2 "fit to strip" - jedyne godne polecenia z tej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimak_
A co sądzcie o płycie pilates z poprzedniej VITY i jakiejś płyty z ćwiczeniami z tej nowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samanty
a ten callanetics to dałabyś radę wysłać albo zamieścić gdzies do ściągnięcia czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest w Aresie jakaś wersja oryginalna - na wątku o callaneticsie dziewczyny ostatnio o tym pisały, dosłownie ostatnia albo przedostatania strona(ja miałam tylko wersję po niemiecku, ale one pisały ze jakaś przystępniejsza też jest, i na pewno po ang są dwie części skrócona - na rano i wieczór - te już po ang)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamburyna
ja mam ta plytke pilates z Vity ale dla mnie pilates jest zbyt powolny,jestem poprostu nerwowa osoba i wole cos bardziej enrgicznego,w kazdym kolejnym wydaniu Vity od konca kwietnia maja byc jakies plytki z cwiczeniami,jak znajde te gazetke to Wam napisze jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rarytasik
ja kupilam niedawno plytke przez internet Aerobic dance Dirty dancing,obejrzalam ja i jest naprawde fajna,cwiczenia rpowadzi przystojniak w towarzystwie 4 lasek,wiem ze ta plytka ma byc jako dodatek w ktoryms z przyszlych wydan VITY wiec polecam,sa tam elementy salsy,rumby,cza czy i samby wiec jesli ktos lubi potanczyc cwiczac to plytka jest w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamburyna
no wiec tak jak obiecalam napisze Wam jakie plytki bedzie mozna kupic wraz z magazynem Vita: od 24 kwietnia z numerem Vity bedzie mozna zakupic plytke AEROBIC TBC (65 min VCD), Z NR 6- DIRTY DANCING FITNESS (DVHD), z numerem 7-LETNI AEROBIK (60 min VCD), z numerem 8-JOGA ODCHUDZAJACA (52 min VCD), z numerem 9- CARDIO I STRETCHING (65 min VCD), z numerem 10- TANIEC BRZUCHA (70 min VCD), z numerem 11- ASTANGA JOGA (52 min VCD) a z numerem 12- FITNESS DLA LENIWYCH (60 min VCD). W numerze kwiatniowym ponadto byla plytka PILATES (50 min VCD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamburyna
podnosze temat, moze sie przyda komus wiedza na temat filmow z cwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhhem
a moze jakies filmy z neta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamburyna
nie,tutaj chodzi o filmy dvd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etcetera
ten Dirti Dencing w tej gazecie moze byc ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaiowaka
ja znalazlam na stronce cwiczrazemznami.pl fajne dvd, chyba unikalne: Joga dance, Aerobic stretch, Aerobic TBC, Pilates fit, Aerolates, Pilates z pilka, moze komus sie to przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaiowaka
moze napiszecie cos wiecej o filmach jesli takowe macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu85r
Tamilee Webb Ja chcę mieć takie - seria z lektorem pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×