Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lajlaa

Znacie w Wawie jakieś niezłe miejscówki na sex?

Polecane posty

Chdzi mi np o sex w samochodzie?ale nie tylko!jakieś fajne ustronne miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kinie? Ale to oklepane... A takie, żeby w samochodzie, to raczej jakoś pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okecie tam za Cargo to akurat i ja moge polecic...zero ludzi pelno miejsca,samoloty nad glowa super sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani storczykowa
jarek wiesz z kim tanczysz? storczyka znaja wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o maj gad ,chcialam sie wypowiedziec ale JAruś tu jest wiec spadam i nir to ze sie boje haha tylko zygać mi sie chce jak go czytam ,taki przykry człek z niego jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musicie się poznac:) Storczyk to Jarek, Jarek uwielbia wszystkie kobiety:D Jarek to Storczyk, Storczyka uwielbiają wszystkie kobiety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaruś zwiedły ogórasie a kto powiedzial ze szukam?tak mi sie tylko napisalo :P A za te cip cip to masz wpierdol a wiec ze bije mocniej niz nie jeden pseudo facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak?oo musze zobaczyc :D ale mam radoche ale sie w sumie juz przyzwyczailam ze tutaj wyzywaja mnie od ziwek szmat kurew i takich tam ,thx za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaruś wole byc szmata niz szara zwykla dziwuszka nie rzucajaca sie w oczy :) agniecha moglabys mi zapoac gdzie to dokladnie jest napisane?nie chce mi sie szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaruś nawet nie wiesz jaki Cię zaszczyt kopnął:) Będziesz swoim wnukom opowiadał, o tym, że z nami rozmawiałeś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ojej czego ja tutaj o sobie dowiaduje : paszteciera,glupia suka,obciagara ,a teraz i szmata no no no... powoli robie kariere :D tylko jedno mi sie nie zgadza skoror jestem tlusciochem w mniemianiu co poniektporych to jak moge byc szmata ,wszak takie nie maja powodzenia a tym bradziej nikt niewywalilby na mnie kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×