Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barman Michas

Czy udalo wam sie kiedys wsadzic 3 palce do cipki?

Polecane posty

Gość nie wierze w to co czytam
no po porodzie oczywiscie, ale to troche co innego niz wsadzenie trzech palcow. Rozumiem reke byloby trudno, nawet 4 byloby trudno, ale trzy to nie jest chyba nic takiego. Poza tym po porodzie rozszerzaja sie tez kosci miednicy. A sfrustrowanym prawiczkom podszywaczom dziekujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze w to co czytam
a ja Barman wspolczuje Twojej dziewczynie, jest na prawde biedna, bo nigdy z takim podejsciem jej nie zaspokoisz. Prosila, zebys jej wlozyl trzy palce, a Ty juz zakladasz tematy na kafeterii, rozmyslalnia na ten temat itd. Uwazaj w czasie seksu, zebys jej nie rozjechal, bo jeszcze potem ja rzucisz z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barman Michas
i jeszcze powiem ci ze mam jakies porownanie a ty znasz tylko to swoja jedna cipe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze w to co czytam
o nie Twoja dziewczyna jest rozjechana!! zmieszcza jej sie trzy palce!! i co teraz? chyba musisz znalezc mniej rozjechana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barman Michas
no do takiego stanu jak ty jestes rozjechana na pewno jej nie doprowadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze w to co czytam
uwielbiam wsadzac sobie traktor w moja wielka przepastna cipe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze w to co czytam
z Twoja wiedza na temat anatomii kobiety jest tak kiepsko, ze absolutnie nie jestes wiarygodnym zrodlem na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze w to co czytam
nie wierze w to co czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze w to co czytam
no mialam i mam w swoim zyciu jednego partnera seksualnego, swojego meza, musze mu powiedziec jak strasznie mnie rozjechal. Na pewno sie zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barman Michas
Dodam, że i mój odbyt przyjmuje ochoczo trzy palce, w tym uroczy kciuk, pana Mariana - miejscowego aptekarza, hodowcy kanarków i dewianta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a co ma ci maz powiedziec
ze masz rozjechana pizde? biedak pewnie cierpi w samotnosci i marzy o ciasnej nastolatce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdro dla prawiczków
Chlopie to zalezy w jakiej pozycji jest kobieta i jak bardzo jest rozgrzana. Wsadzalem mojej juz 4 palce jak lezala na boku i była na skraju orgazmu i tak samo prosila mnie o wyjecie drugiego i zabawianie sie jednym w pozycji poł leżacej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natuśś
ja narazie umiem wsadzić 2 całe a jeśli 3 to umiem go jeszcze wsadzić ale nie całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co wy zartujecie
czy serio piszecie?? przy 3 palcach bym sie chyba zesikala z bolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wave wave
U mnie też dwa to max. I po dwóch ciążach jestem... ale nie rodziłam cipkowo. :P Jeden jest super. Dwa jest ok ale bez gwałtownych ruchów bo czuję dyskomfort. Próba trzech to ból, ból, ból. Jak mi mąż próbował trzy włożyć to mi delikatnie pękła ta skórka co dzieli pochwę od odbytu. Ranka się zrobiła i piekło jak diabli. A podniecona byłam bardzoooo + tona lubrykatu. I nie weszło. Generalnie ciasna jestem i przy stosunku muszę się asekurować lubrykatem bo inaczej problemy z włożeniem... Jak byłam u ginekologa po tabletki anty po drugim porodzie to mi gin powiedział, że mam pochwę wąską jak dziewica. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z przypadku do co wy żatr
słonko jak się dobrze rozgrzejesz przy doświadczonym partnerze użyjesz jakiegoś lubrykatu lub oliwki to z powodzeniem zmieszczą się 4 palce nawet u małej filigramowej kobietki a 3 palce to tak za przeproszeniem grubość przeciętnego kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z przypadku
wave współczuje mężowi bo pewnie też "na całego" sobie niepobztka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikitA (20:12)
przyznam szczerze że mi się udaje nawet 6 palców;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koki12
moja koleżanka była u gina i on jej tam włożył 4 palce i mówiła że nic nie czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIKITAAAA
a powiem ci z mojego doświadczenia, jak byłam jeszcze dziewica to facet miał problem żeby wsadzić jeden palec ( a ma dość duże), potem później wchodziły 2 ale baardzo trudno. Raz tylko weszły 3 ale to było tylko raz i bardzo bolało. Teraz jestem już bardziej doświadczona ale 3 palce to wciąż za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatella19
3palce wejdą ale więcej nie Nie wyobrażam sobie jak ludzie mogą uprawiać fisting ....to jest niewykonalne chyba że trzeba mieć jakieś predyspozycje wrodzone czyli budowa ciała ale to i tak jest hardcore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorzy
Czytam te wasze wypociny i az sie wierzyc nei chce w te brednie. Kobieta po kazdym porodzie (naturalnym) ma co raz szersza c*pke. Poderwalem ostatnio super mamuske (po 3 dzieci) i udalo mi sie wlozyc 2 palce i czlonka (!). Wiem co zaraz pomyslicie, ale ma malego, otoz nie, moj czlonek jest srednich rozmiarow. Gdy pierwszy raz spalem z ta kobieta jej c*pka wydawala sie dosyc ciasna, ale juz nastepnym razem gdy ona byla bardziej wyluzowana, jej muszelka tez sie rozluznila i moglem "dolozyc" 2 palce. W zyciu nie mialem takiej "jazdy" :) Bylo to dla niej i dla mnie tak podniecajace, ze az wylismy z rozkoszy. Polecam wszystkim Panie po 30 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak nawet wsadzilem jej caaca reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona tylko ginekologowi pozwala w sądząc palce w cipke,ja choć jestem mężem nawet jej dotknąć nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kolezanka cala reke wlozyla tylko wczesniej olejkiem sobie reke naoliwila ale i ja bylam tez podniecona bo wczesniej wibrator w cipce mialam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha

Ja swojej wkladam 3 palce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ahaha napisał:

Ja swojej wkladam 3 palce 

 To ciasna.  Dwie dłonie wsadziłem i brawo biłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×