Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina 76

obuwie Heavy Duty

Polecane posty

Gość karolina 76

co myslicie o tych butach? zastanawiam się nad kupnem ale nie wiem czy sa tak dobre jak Nike albo Adidasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulu gula ble ble ble
od lat nosze glany HD i sa wytrzymale i ogolnie polecam. Niestety jezeli chodzi o polbuty to sama sie nie orientuje, ale znajomi chwala, ze buty solidne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 76
bo chodzi mi wlasnie o sportowe takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc butów (oczywiscie takze glanów ;) ) mam Z HD, naprawdę są swietne, \'adidaski\' są lekkie i wytrzymałe, kocham te firme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 76
nie chce sie wkleic a spacje po linku zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam buty
od nich i nie wiem co o nich myslec bo mam je dopiero 2 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera8881
moja kolezanka ma takie juz jakis czas i nie narzekala raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missssssssssssssssia
dobre dobre mam buty hd juz dlugo i sa bardzo wytrzymale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h uuueeaa
kupiłam 3lata temu adidasy, wciąż wyglądają jak nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku jak czytam, ze te buty są wytrzymałe.... Fakt, wyglądają super.Mozna z łatwością wybrac jakies naprawde fajne buciki ,szczegolnie dla faceta.Moj maz w tamtym roku kupil sobie 3 pary i po paru miesiacach wszystkie do niczego.Najpierw trampki: po doslownie miesiacu po prostu zaczely sie drzeć.Potem 2 pary takich ala sportowych,skorzanych...Jak ktos zna to obuwie wie o czym pisze.Przetarly sie z tylu na podeszwie(podobnie ajk czesto przecierają sie z tylu na podeszwie balerinki). Zastanawiam sie czy akurat On tak niszczy buty czy sa kiepskie. Ja mam 1 pare,naprawde slicze i jestem b.zadowolona.Nie sportowe,ale raczej eleganckie,takie ala pantofeli na koturnie.w sumie nie wiem jak z wytrzymaloscia,bo chodzilam w nich rzadko (bu\ylam w ciazy i buty na obcasie odpadly po jakims czasie).w tym roku je pewnie wyeksploatuje:) w kazdym razie jezeli ktos ma tendencje do niszczenia butow odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja niszcze zazwyczaj
i z pary sportowych HD jestem o 2 lat zadowolona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza--- faceci chyba ogólnie niszczą buty,bo mój chłopak kupił sobie kiedyś buty skórzane z adidasa, a że chodzi w nich często i dużo to szybko się zdarły. Kobiety szanują buty, wiedzą które buty w który teren, którędy przejść żeby ich nie ściachać itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodzian123
ODRADZAM zakup obuwia w sklepie Heavy Duty. W C.H. Galaxy Al.Wyzwolenia 18 w Szczecinie kupiłem buty Skeches (350zł) po 2mies. w obu butach w miejscach zgięcia pękła gumowa podeszwa spec.od reklamacji Katarzyna K. potrafi odrzucić każdą reklamację. Szkoda pieniędzy i nerwów. Słowa kluczowe: Heavy Duty, reklamacja, obuwie, Wyzwolenia 18, Szczecin, obuwie męskie, obuwie damskie, wadliwe obuwie, opinie, forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×