Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ana81

od dzisiaj zaczynam ! Ktoś się przyłączy ?

Polecane posty

Gość lastnight321
ja już zaczęłam 3 tyg temu..ale chcenie sie dołączę:)):)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 2 mies temu, ale niestey z przerwami, jednak 3kg zgubiłam teraz waże 60 a ty ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylabym zainteresowana...ale
jaka dieta? program cwiczen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem wszystko gotowane, zero słodyczy. Do tego ćwicze na Ab Rocket i pije dużoooo wodyyy :) wszystko... pozdrawiam i zapraszam www.kobieta.mojeforum.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85Kasia85
ja tez od dzisiaj chce zaczac (przygotowuje sobie wlasnie plan)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85Kasia85
mam go chaotycznie zapisanego, jutro rano go ladnie zapisze :) to chyba mnie zmobilizuje do stosowania go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85Kasia85
No to jestem... Plan jest taki: 1/ jem wg zasad diety nielaczenia (topik: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3674026 a drugiego topiku nie moge znalezc) przy czym staram sie nie jesc wiecej niz 1400kcal i nie jem slodyczy, nie pije alkoholu 2/ cwicze codziennie : plan minimalny - brzuszki (ile dam rade), damskie pompki (tak samo), wymachy nogami na lezaco (ile dam rade), 'dupki' - w ciagu calego dnia plan sredni - jesli danego dnia zmobilizuje sie do wysilku wiekszego niz plan minimalny, to: spacer (pobliskie wzgorza) lub taniec Przydalby sie jakis krem do masazu ale na razie musze sobie poradzic bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, i zarezerwowalam sobie nick jakby co w stopce - moje wymiary na dzien dzisiejszy wagi nie mam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze jedno jesli bedzie taka potrzeba to jak przylece do Polski za miesiac to kupie tabletki Ananas, stosowalam je majac ok. 15 lat, jest to czysty wyciag z ananasa, zadnej chemii, i pamietam ze mi pomogl, nie czulam glodu nawet wiele godzin... w aptekach go nie maja juz dawno ale na alegro znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
85Kasia85 zapraszam cie na forum ( www.kobieta.mojeforum.net ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam bedzie wygodniej ;) a ten ananas to nie ryzyko, jak wycofali z aptek, to chyba cos nie tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wycofali go tylko nie zamawiaja bo nie schodzil, za duza roznorodnosc, zamawiaja zawsze tylko to co jest \'na czasie\', to co akurat reklamuja... a ten produkt byl hitem ale 10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to może napisz o nim na forum w odchudzaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ! po paru dniach nieobecności w domu wreszcie mogę coś napisać. Ja wprowadzam mój program odchudzający który stosowałam już w zeszłe wakacje. Schudłam wtedy 12 kg. w 3 miesiące ( z 72 do 60 kg. ) i mimo powrotu do normalnego jedzenia utrzymywałam tę wagę prawie przez rok. Teraz znowu trochę mi przybyło (64 kg. ) więc zaczynam znowu i za cel stawiam sobie 55 - 56 kg. Wygląda to tak : na śniadanie i kolację jem płatki z odtłuszczonym mlekiem lub grachamkę a obiad normalny tylko trochę odchudzony ( używam patelni teflonowej , jogurtu zamiast śmietany itp.) . Jeżeli mam ochotę na coś pomiędzy posiłkami to wsuwam owoce. Rok temu chodziłam 3 razy w tygodniu na aerobik teraz niestety nie mam na to czasu więc sprubuję tak : 3 razy w tygodniu - 30 min. stepper i 30 min. ćwiczenia z hantlami na ramiona , plecy i klatę 3 razy w tygogniu - aerobik lub taniec brzucha z płyty w niedzielę odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie u mnie podobna dieta z tym że jem wszystko gorowane i czasami pieczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie u mnie podobna dieta z tym że jem wszystko gotowane i jak mam ochote to jem i się nie głodzę, duzo wody drobne ćwiczonak i lece z wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeje
do seqoya....nie mozna sie zalogowac na tym twoim forum(a po drugi ejes mniej przejrzyste niz kafeteria,ale i taak chetnie bym Was poczytala:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabik
Ana81 ja tez startuje dzisiaj z bardzo podobna waga z taka sama waga i wzrostem:))dietke tez mam podobna.juz sie tak odchudzałam,schudłam wtedy dosyc duzo i trzymałam przez ponad dwa lata.teraz moje marzenie to 55kg......mam nadzieje ze sie uda...moja zmora jest jedzenie wieczorami,słodycze z których nie ma szans zebym zrezygnowała zupełnie bo to i tak nie wypali i lubie sobie wypic czasem piwko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze słodyczami to ja też mam problem i czasem nie potrafię sobie odmówić .... Po prostu za to potem więcej ćwiczę ... Myślę że nie ma sensu wszystkiego sobie odmawiać bo jak człowiek jest sfrustrowany to trudniej wytrwać w diecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Do jeje\" każdy ma inny gust, wiele osób z Kafe... woli nasze forum ;) Najpierw trzeba sie zarejestrować, by sie zalogować, dziś doszły nowe osoby i nikt nie miał problemu z rejestracja :) pozdrawiam ... Ana81 ze słodyczami to śliska sprawa, najlepiej to sie czymś zająć i wtedy jest łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×