Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokoszkaaa

kabaretki

Polecane posty

Gość kokoszkaaa

dziewczyny co myslicie o takich rajstopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffacettttttt
Femina: tak, jaz=sne, dzwikowe :o Krotka spodnica, wyzszy obcas i przeswitujaca bielizna tez pewnie dziwkowe... a potem dziwi sie taka ze jej facet gapi sie na inne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są boskie
chętnie noszę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jakie kabaretki - czarne do krótkiej spódnicy wyglądają dziwkowato szczególnie założone na gołe nogi, ale do czarnych rajstop i spódnicy ołówkowej do kolan - wyglądają super, ale i tak wolę beżowe, są delikatniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np nosze do rybaczek podkolanówki - kabaretki i uważam ze wygląda to fajnie i seksownie. Generalnie to do mini mini spodniczki to i zwykle rajstopy wygladaja \"dziwkowato\" :) jak tylek na wierzchu to już nic nie poratuje ;) ogolnie ja bardzo lubie kabaretki i to różnych kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysialek
Mnie sie bardzo kabaretki podobaja. Sama mam czarne, ale z bardzo drobnym oczkiem. Zakladam do spodnicy do kolan i balerinek. Wyglada to bardzo fajnie. I ubieram sie tak do pracy. Wiadomo do biura nie wypada zalozyc spodnicy i nie miec rajstop. A do psodni nosze podkolanowki kabaretki albo w inne wzorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienieq
kabaretki są bardzo sexowne, ślicznie się prezentują na kobiecych nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble, paskuda nieznosze kabaretek kabaretki do kabaretu!:D na codzień odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię :P Odpowiednio przyprawione nie muszą być ani wulgarne ani dziwkarskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm sexowne , bardzo mi się podobają...a dziwkowo to wygladają rzeczywiście jak klientka nałozy miniówę, i do tego jeszcze szpile do nieeeba... śliczne są te wykończone koronką,takie do udka, ale o delikatnych oczkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubię podkolanówki-kabaretki do spodni 3/4 lub krótszych (bermudy do kolan) i buty na płaskim, jako rajstopy już mniej mi się podobaja...a czarne to juz w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwykle noszę do klasycznych spódnic takich o włoskiej długości i pruderyjnych bluzek, ot, żeby nie umrzeć z nudów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej. I lubię zakładać je do ciuchów,z którymi tworzą całośc,jak ktoś już powiedział, "dziwkową" :P Czasem można zaszaleć,ileż można chodzić w kolorowych ciuchach i bluzeczkach z nadrukowanmi króliczkami :D Nosze rastopy kabaretki to krótkich czerwonych spodenek w kratę(z szelkami) i glanów. Z tym,że noszę tylko te z malutkimi oczkami,te duże są jakieś takie nieestetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×