Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gapa126

Zwiększona płodność po tabletkach??

Polecane posty

Gość gapa126

Brałam tylko 2 miesiące Logest a teraz czekam na okres i się nie mogę doczekać. Przed braniem tabletek miałam bardzo nieregularny okres. Ale jak brałam to występował co niedziela i w sumie licząc 28 dniowy cykl to powinnam dostać w niedzielę a tu środa i nic.Trochę się martwię bo przesadziliśmy z chłopakiem w czwartek i było parę wejść bez prezerwatywy. Zastanawiam sie czy w weekend nie zrobić testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nazwę się Jakoś
Okres który miałaś podczas brania tabletek nie jest tak naprawdę okresem tylko krwawieniem z odstawienia, na ulotce przeczytaj. Ciężko żeby był nie regularny skoro występuje wtedy kiedy odstawiasz tabletki. Jeśli miałaś przed tabletkami nieregularny okres to po zakończeniu ich brania znowu taki będzie. Co do pytania o zwiększoną płodność po tabletkach to nie wiem jak to jest, ale wiem że po tabletkach robi się w organizmie bałagan i ciężko jest określić kiedy płodność powróci. Nawet objawy płodności mogą być zgubne. Powinnaś się zabezpieczać najlepiej prezerwatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test "sikacze" robi się najwcześniej w dniu spodziewanej @ a jeszcze lepiej na tydzień później! Przesunięcia @ do 7 dni są w normie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapa126
Tak wiem że to było krwawienie z odstawienia i że wtedy nie jajeczkuję. To był właśnie ten jeden raz bez bo po prostu poniosła nas nadmierna namiętność. Nie doszedł w środku ale nie zawsze to jest potrzebne. Dla spokoju duszy zrobię sobie test. To będzie najlepszy sposób tylko muszę jeszcze poczekać jeszcze trochę żeby wynik był wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tabletki powinny Cie ochronic nawet w przypadku kiedy nie uzywacie prezerwatyw.. ja nie mam problemu z moim chlopakiem i stosuje tylko plastry...nie jestem jeszcze w ciazy:) No i nie prawda ze po odstawieniu tabletek z powrotem bedziesz miala nieregularne miesiaczki! Ja po odstawieniu mialam bardzo regularn! No i sie nie martw czasem zdarza sie ze sie okres spoznia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że słyszałaś o możliwości zajścia wciążę mnogą - po odstawieniu tabletek, a także po leczeniu hormonalnym częściej się takie zdarzają :_)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ijiji
po tabletkach niezaleznie ile czasu je bralas musisz dac swojemu cialu czas bo musi dojsc do siebie wiec nie licz na regularnosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapa126
tralalala---> dzięki za miłe słowa. Ogólnie po tym jak napisałam ten temat to się do pracy wybrałam i tam właśnie zaczął mnie brzuch boleć. A wieczorkiem okres dostałam :) Więc jak dla mnie 3 dni spóźnienia okresu to w sumie nic,bo normalnie miałam bardziej nieregularny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka___
Hm... z etgo co mi ginekolog mówił zwiększona płodność jest jesli odstawi sie homony po roku. Swojądrogą wejścia bez gumki to 'poroniony' pomysł XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×