Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredny prowokator

mam dola, jacys chetni, moge go poszerzyc

Polecane posty

Niestety, mnie tez nie ma kto pogłaskać:O Za to ja mam do wyboru do koloru koty do głaskania bo aż trzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same dranie i wredoty
to glaskaj, glaskaj, glaszcz moze ciebie tez ktos przygarnie i... tez w koncu poglaszcze;) tak drobnym druczkem: mnie tez nikt nie glaszcze😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
Dzień dobry Mam nadzeję, że moje u Was miejsce nie zostało jeszcze zasypane. No to jak nastroje?:D Mnie się wstało dopiero.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
O.K., skoro tak: I jeszcze obowiązkowo: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same dranie i wredoty
wooow az mi grzywa lsni od tego glaskania:D przeciagne jeszcze grzbiecik i ....jaki piekny dzz dzionek mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze aż mi się futerko naelektryzowało...:D A koty niestety wstały:O Jeden drze mordę w sypialni, drugi drapie meble a trzeci turla się w wiadrze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same dranie i wredoty
milo, milo:) szkoda tylko, ze same sie tak musimy dopieszczac juz mnie wzielo😭 i po co o glaskaniu gadac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
Tragedia pewnego kota Pewien kot połknął knot. Gdy poczuł pragnienie potem krzyknął: ach, ty! Napił się nafty i zaraz przestał być kotem. Stał się naftową lampą. A jakże, widziałem sam to. Tak, tak, drogie dzieci. I nocą, jak się słyszy, nie może już złapać myszy, bo w ciemnościach biedaczek świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
I'm Only a Cat I'm only a cat, and I stay in my place... Up there on your chair, on your bed or your face! I'm only a cat, and I don't finick much... I'm happy with cream and anchovies and such! I'm only a cat, and we'll get along fine... As long as you know I'm not yours... you're all mine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
Dziesięć rzeczy, o których myśli twój kot, kiedy jesteś w pracy Do licha! Znowu zostawiła papier toaletowy zwinięty w rolkę! Muszę wziąć się do roboty. Starczy tej drzemki! Pora spać! Zasługuję na coś lepszego. Gdzieś w tych szafkach jest tuńczyk, jestem pewien! Gdzie się podział pilot? Pora rozłożyć sierść na wersalce. Pomyślmy... Jeśli puszczę pawia na schody, powinna wleźć w to, jak tylko otworzy drzwi. O! Bukiet kwiatków na obiad! Dla niej to kosz pełen czystych, poskładanych ubrań, dla mnie łóżko. A przede wszystkim myśli tak: Ona wkrótce wróci, muszę ślicznie wyglądać, wtedy mi wszystko wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
Jeszcze to i się pożegnam... Kocie prawdy Im więcej kosztowała zabawka, tym mniej chętnie kot się nią bawi. Kot zmienia każdy włos futra raz do roku. Koty widzą duchy i inne niewidzialne istoty. Koty syjamskie rzeczywiście muszą pomyśleć, zanim zrobią coś niezgrabnego. Dieta kotów orientalnych składa się ze skarpet i bielizny. Koty orientalne krótkowłose są przekonane, że potrafią wypić całą wodę z akwarium i zjeść złotą rybkę. Nie ma przycisku „drzemka“ na kocie, który domaga się śniadania. Dwa koty potrafią poszarpać typową roślinę doniczkową w trzy minuty albo i prędzej. Można znaleźć koci włos w każdym posiłku, nawet jeśli jada się poza domem. Nawet starego człowieka kot potrafi nauczyć nowych sztuczek. Miłego dnia🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same dranie i wredoty
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Jak tam dół się miewa? Jak już dół jest, to trzeba go zalać. Będzie ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Wam? Miło? A jak bardzo?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Wasze zdrówko.:D Piję pyffko.:classic_cool: Póki można. Jakoś nas mało dziś. Retro ściągneła wszystkich na swój topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
No to pa, Wredniaku. I niech Cię głowa nie boli.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×