Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GoldRose

Jak powiedzieć po angielsku

Polecane posty

Gość no nonono
Yes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i would like to know you
dziecko do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
I would like to meet you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie dobrze moze byc: I would like to get to know you. I would like to know you better. sporo opcji. a kogo chcesz poznac? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karamba - dzieki, zycie mi ratujesz. w tej pierwszej opcji wlasnie nie wiedzialam czy przed get ma byc to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szkoly mi to potrzebne jest :) mozesz mi tylko jeszcze sprawdzic taki krotki tekscik? Hi! My name`s Justyna. I come from Poland. I little speak english. I like your songs very much :)I would like to get to know you. You`ll answer me, please. Bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
chcesz kogoś zmusić żeby Ci odpowiedział? :) bo You'll answer me tak brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno byc: Hi! My name is Justyna. I come from Poland. I speak english just a little. I like your songs a lot. I would like to get to know you. Please, answer my letter/e-mail (w zaleznosci co to jest) in your spare time. Looking forward to hearing from you (to znaczy: czekam na Twoja odpowiedz). Regards ("bye" to mozesz w notce do kolezanki, ale nie w liscie), Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, "looking forward to hearing from you" to standardowa formulka, nie musi byc "I" bo mowisz: "Czekajaca na twoja odpowiedz-justyna", a nie "czekam na Twoja odpowiedz". Tej formulki warto nauczyc sie na pamiec, bo czesto sie ja w listy wklepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×