Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunette_in_the_bath

Opalenizna bez solarium- tabletki, marchewka, co jeszcze?

Polecane posty

w czerwcu idę na wesele mam już kupioną śliczną sukienkę, tyle że osłania plecy ramiona i nogi a po zimie jestem dosyć blada (choć z natury łatwo i szybko sie opalam na brąz) bardzo ale to bardzo nie lubię solarium.. może mi ktoś poradzić jakie tabletki brać albo ile soczku z marchewki pić codziennie alby w 15 miesiąca mieć chociaż lekko brązowawą skórę? :) a mo0że macie jakieś inne sposoby (byle nie te cud kremy brązujące typu dove i nivea :P) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata15
możesz spróbować brać kapsułki beta caroten. dobrze działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata15
tylko, że do czerwca mało cZasu więc nie wiem czy tak szybko zadziałają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, nie chce wyglądać jakbym z jamajki wróciła przedwczoraj więc wystarczy jak sie po prostu zarumienię.. bo jak stanę obok panny młodej to moja skóra się z jej suknia zleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata15
spróbować zawsze możesz:) powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po jakim czasie nata jakies efekty widac... wiadomo, zalezy to od karnacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata15
nic o antykoncepcji związanej z tym nie wiem :) ... u mnie jakieś efekty było widać po ok. miesiącu regularnego stosowania.. zależy od karnacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijaki ki
a ta ''opalenizna'' po tych tabletkach jest taka pomaranczowa czy raczej bardziej brazowa ?? a co do soku- slyszalam ze codziennie pic z pol kg marchewek sok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata15
po samym soku z marchewek skóra raczej nabiera na początku tak jakby pomarańczowego kolorytu. Te tabletki zawierają nie tylko składnik marchwi ale także inne substancje.. coż mogę więcej powiedzieć... kolor zależy od karnacji, jeśli ktoś ma jaśniejszą kolor jest trochę bardzie pomarańczowy ( na początku) a jeśli ciemniejszej bardziej wpadający w brąz.. ale cudów nie oczekujcie :Dto aż tak WIELKIEGO efektu nie daje :) więc nie obawiajcie się, że będziecie zbyt brązowe lub pomarańczowe :) jak dla mnie - w sam raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata --- a Ty jaki masz typ karnacji ?? mimo, ze jestem blondyną , to opaleniznę mam jak brunetki... podejrzewam , ze szybko by zadziałało... a te kapsułki to jakiejś firmy polecasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata15
te kapsułki to : Beta - Karoten + witamina E ( Kapsułki miękkie) Firma : HASCO - LEK to jest takie coś :) ja jestem brunetką :) i mam raczej TROCHĘ ciemniejszą ale nie ciemną karnację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanko -- raz dziennie sie je zażywa czy jest jakies ogranicznie ?? dzięki natko za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata15
Dawkowanie profilaktycznie 1-3 kapsułek dziennie podczas posiłku lub wg. wskazań lekarza. Poza tym wszystko pisze na opakowaniu :) Cena 90 kapsułek wynosi ok. 20 zł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata15
czyli powiem tak: opłaca się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata15
:D polecam się na przyszłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata15
??? nie rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee, to nie do Ciebie nata..wczesniej pisalam ze się skusilam, ale zjadlam "się" i dopisałam pozniej pozdrawiam, milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytałam sobie o tym beta karotenie no i doczytalam się, że wpływa pozytywnie na funkconowanie narządów płciowych...ale czy to nie będzie mi kolidowało z tabletkami anty :O..hmmm będę musiala się dowiedzieć więcej od farmaceuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flusia
odradzam marchewke bo to kiepski pomysł, bedziesz miala nie opalenizne a pomaranczowy koloryt skóry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To naprawde jest świetny suplement i rzeczywiscie jesli zalezy Wam na zdrowej i pięknej opaleniznie to ja polecam ten suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostuszkowa02
Wczoraj akurat kupiłam go w superpharm. Dałam chyba nawet niecałe 50zł. Teraz czekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plażing
słonka coraz więcej, łykam od dwóch tygodni belisse sun, bo zawsze fajnie przygotowuje skórę na częstsze i intensywniejsze kontakty z promieniami;) skóra wygląda git, a co za tym idzie opalenizna bardzo dobrze na niej leży:) ja bym nie dala 5 dych za tabletki, a belisse mam w dobrej cenie i starcza na miesiąc (30 tabl.) albo nawet dwa (60tabl.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcesz przedłużyć sobie opaleniznę na wiele miesięcy to polecam Ci Sunea Skin. Suplement, który świetnie wydłuża opaleniznę oraz chroni skórę przed uszkodzeniami podczas opalania. Efekty stosowania widać już po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mogę polecić sunea skin wypróbowany suplement o szybki działaniu na opalanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynka9
w tym sklepie sklep.eveline.eu możemy spotkać produkty które pomogą nam utrzymać nam nasza piękną opaleniznę;) sama od lat kupuje u nich różne preparaty nie tylko na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×