Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pit84

odzyskać miłość życia

Polecane posty

Witam Wszystkich! Moje życie legło w gruzach, dziewczyna z którą byłem 4 lata i której byłem pewny w 150% poznała innego faceta to na razie i przez kilka tygodni ukrywała to przede mną. W końcu nie mogła patrzeć na to jak mnie okłamuje i powiedziała mi o wszystkim. Rozstaliśmy się bo powiedziała, że nie może tego zrobić drugiej osobie i zerwać z nią kontaktu. Mało tego wciąż mieszkamy razem było tak od początku naszej znajomości. Kocham Ją tak bardzo, że chcę ją odzyskać. Ona chce spróbować innego życia. Twierdzi, że rutyna nas zabiła ale ja wierzę, że wszystko może się zmienić i każe mi czekać bo może znów do mnie zatęskni i zechce być ze mną . Bardzo nalega żebym się nie wyprowadzał ale ja z drugiej strony nie mogę patrzeć na to wszystko i widzieć jak wychodzi i wraca beze mnie. Chce być blisko niej i jednocześnie daleko żeby mogła zatęsknić. Nie wiem co mam robić. Kocham Ją. Chcę walczyć ale jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....................
zdecyduj się jaką masz płec, bo z tego co piszesz wiadomo tylko, żeś homo niepewny buhahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy SK
Byłeś dla niej za dobry i poniosłeś zasłużoną karę. Zapomnij o niej. Ona ci rogi przyprawiła a ty chcesz z nią być? Szczyt frajerstwa. Z taką postawą tracisz w jej oczach resztki szacunku. A kobiet kocha TYLKO gdy szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężka sytuacja ale ogólnie
kontakty męsko-damskie są zawiłe:O Doradziłabym coś, ale sama nie wiem, co robić w takich sytuacjach. Facet, który wyznawał mi miłość i obiecywał nie skrzywdzić nigdy teraz się do mnie nie odzywa i udaje, że mnie nie ma, twierdząc przy tym, że to jego wina. Kto zrozumie innych ludzi... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężka sytuacja ale ogólnie
No, no, zaraz Ci wszyscy napiszą olej szmatę, daj sobie spokój itd. Ale prawda jest taka, że to Twoja decyzja, potem Ty będziesz musiał być sam, że to Ty znasz sytuacją najlepiej i to Tobie najbardziej zależy na własnym szczęściu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on1234r56ty
wiesz co jak na moj gust to zabieraj szmaty i spieprzaj od niej nawet jak ona za toba zateskni i zechce wrocic to jej nie pozwol na to, bo co teraz bedzie probowac i szukac nowych przygod a jak jej sie ktorys znudzi to wroci do ciebie bo akurat zatesknila?? nie wierz w takie kity i nie daj sie ponizyc,bedzie bolalo ale z czasem ci przejdzie nie badz glupi i nie walcz bo ona tak bedzie robic notorycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy SK
Może nie chce wyprowadzki bo liczy na akcję na 2 baty? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy SK
Ja miałem taką akcję kiedy mój tata wraz z wujkiem posuwali mnie w odbyt i usta:D Miodzio. Teraz mam 33 lata, ale nadal się nie wyprowadzam, bo liczę na powtórkę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy SK
Dobry podszyw :classic_cool:. F23 czy rdzennie kafeteryjny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wyprowadze sie i co dalej..? każdy dzien spedzalismy razem nie potrafie bez niej żyć. Jest tego warta żeby ją odzyskać. Pisząc, że ma innego faceta nie znaczy od razu, że z nim jest. Ale poznała kogoś bo widocznie potrzebuje zmian. Szukam sposobów na odzyskanie jej a nie na zupełne zatracenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy SK
Lubię jak podszywają mi naderwany odbyt nicią dentystyczną. przy następnym analu doznania- bezcenne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie
jestem w podobnej sytuacji. Może nie we wszystkich szczegółach, jednak podobnej. I powiem Ci tylko jedno. WALCZ Niczym jest jakiś frajer przy 4 latach miłości. Spróbuj się dowiedziec czy nadal Cię kocha (prwdziwa miłość NIGDY nie mija) i jezeli jest w niej choć iskierka, masz szansę. Ale musisz być spontaniczny. Piszesz że ona uwaza, że zabiła was rutyna. Zrób coś szalonego dla niej. Nie żałuj niczego bo nie masz nic do stracenia. I na przyszłość jezeli wszystko Wam sie ułoży, unikaj rutyny. Przypomnij sobie jak było w pierwszych miesiącach związku i próbuj aby choć raz na jakiś czas ona tak się poczuła. Życia nie zbuduje sie na motylkach, bo te nie trwają długo. Życie buduje się na miłości, która jest o wiele bardziej skomplikowana. I zacznij ją doceniać, bo założe sie że wbrew temu co myślisz, nie doceniałeś jej w pełni. Niektóre rzeczy były tak oczywiste, że nawte o nich nie myślałeś. Była Twoja na 150% a tu klops. Jeżeli wszystko się ułozy pamiętaj że sama z siebie nigdy nie będzie Twoja w 100%. O to będziesz musiał ZAWSZE się starać. Powodzenia. Mam nadzieje że będzie dobrze. Ps. tak się zastanawiam, po co wchodzą tu buraki nie mające pojęcia o miłości. Czy naprawdę tak zajebiście męskim jest bycie idiotą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tego co mowia ci inni jak chcesz byc blisko niej to wiesz co masz robic. Nie czekaj ze ona do ciebie przyjdzie. Ja sluchalem rad innych zle na tym wyszedlem. Mialem kobiete ktora kochalem ona mnie tez. Bylismy ze soba 2 lata. Ciagle sie zastanawialem dlaczego ona za mna jest. Byla ladna ja srednio przecientny. Poklocilismy sie przeze mnie bo ciagle sluchalem innych co oni mowili. Wtedy tez posluchalem nie badz frajerem, poczekaj sama wroci. Ale juz nie wrocila. Poszedlem do niej ale jej juz nie bylo. Wyjechala. Szukałem ostatniej deski ratunku. Zamówiłem urok miłosny na http://magicznerytualy.pl - i pomogło. Odzyskałem ukochaną:) ale myślę że gdybym wcześniej o nią zawalczył to samemu udały bi mi się to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj z tą reklamą. Ile jeszcze wyssanych z palca historyjek wymyślisz, raz w wersji męskiej, raz w żeńskiej? Aż tak źle idzie interes, że musisz zawalać tym linkiem całe forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam już nic do stracenia i spróbowałam rytu z magia-anielska.pl, o dziwo po kilku tygodniach mój misiaczek wrócił i jest teraz kochany jak nigdy. Magia działa na serio trzeba tylko dobrze trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×