Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DziabDziak

Sposób na niepłacenie alimentów

Polecane posty

Gość płacący
"kiedys powie 'dawaj kase stary ch.uju' itp" Czy zwrot "itp" w powyższym zdaniu należy interpretować: "dawaj kase stara ku.rwo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty płacący
to chyba jestes jakis pomylony? ty kompletnie piszesz od rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Odnoszę wrażenie że piszę raczej do rzeczy. Proszę rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze tata czy juz nie
A ja place na 2 dzieci po 900pln i nie widzialem ich juz 2 lata. Nie wiem gdzie jest matka i gdzie sa dzieci. Pewnego dnia jak wrocilem z delegacji w domu zastalem tylko list i kopie pozwu (Walczylem o to malzenstwo ale przegralem z jej kochankiem). Na rozprawach byl tylko jej adwokat. Nie mam z nimi zadnego kontaktu. Jak tylko nie zaplace w terminie dzwoni do mnie jej adwokat jak pytam gdzie sa odpowiada mi, ze nie wie. Jej starzy tez nie wiedza. Zlozylem wniosek do sadu o widzenie z dziecmi ale niestety nie mozna bylo nic zrobic bo nikt nie wie gdzie jest matka i nie mozna jej dostarczyc wezwania... Mam dosc, najchetniej przestalbym placic ale robie to chociazby po to zeby kiedys sie dowiedzialy , ze tata je kochal... Naprawde nie macie pojecia jak to jest. Byc tata i jednoczesnie nie moc nim byc... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampa-Wisząca
Współczuję ci. Naprawdę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma adwokat
do alimentow? od alimentow jest komornik a nie adwokat ty chyba cos tutaj krecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×