Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

i na erotycznym zrobiła siek onkurencja, pomarancze nie pokazujac łypki wklejaja swoje pierci, cipeczki i poladeczki ciekawe czy dogonia w ilosci postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, witam wszystkich!!! widze ze topik sie niezle rozwija, ale niestety bede musiala was opuscic na 2 tygodnie (bede w pracy), mam nadzieje ze jak wroce, to topik jeszcze bedzie zyl!!! p.s. wstawac spiochy!!! ja siebie przyzwyczajam do wczesnego wstawania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Czarna ja juz dano nie śpię :P moj pies pilnuje godzin wstawania :D:D:D jakie plany na dziś? śliczna pogoda, mam nadzieje ze sie nie popsuje jak zawsze :O Ja dzis chyba skocze na male zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,Delicja, ja dzis musze sie spakowac, bo nad ranem wyjazd do pracy...ale mi sie nie chce...a na zakupach bylam wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC Wszystkim :-) Ja sie obudzilam i jestem w trakcie przegladania ofert pracy :D Oczywiscie nie omieszkalam tu nie zajrzec :P :P Widze ze pomarancze sie marszcza od rana z marnym skutkiem probujac tu jakies zdanie wyrazic :-0 A siiiiooooooo !!!! :-0 tak w ogole to milego dnia wszystkim zycze :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ GEJSZA👄 och jak sie ciesze ze wzielas sie za siebie i szukasz ofert:):), myslalam ze juz sie zalamalas i nic nie bedziesz robila, ale ty jestes madra dziewczynka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa :D 👄 👄 :D Musialam sie wziac bo im szybciej sie za to zabiore tym szybciej stad uciekne :P kurcze.....pol nocy przeryczalam....:-( zycie jest podle... A najlepsze jest to ze od rana "tatus" na fazie... :-0 szlag czlowieka trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesadze zeby poprawil mi humor jakis zbokol,poradze sobie bez twoich rad.....Wybacz ale twoje wulgaryzmy nie sa na moim poziomie.......:D A tak na marginesie to trzeba byc ostatnim frajerem i idiota zeby pisac takie bzdury :-0 Zal mi cie pomaranczowy palancie ,naprawde zal.Wyjdz z tego topiku bo brakuje ci inteligencji i kultury zeby tu siedziec i wypowiadac swoje zdanie.Za niski poziom... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Czarna- to jeden z powodow ogolnie mi kilka planow i sparaw leglo w gruzach... :-0 Wszystko nie tak jest,jak byc powinno.Ale biore sie w garsc ...:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza, nie rycz!!! wszycho bedzie ok!! a ja chyba dzis bede ryczala, bo jutro wyjezdzam do pracy na 2 tygodnie i mam obawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden ze znanych kafeteriuszy
Mała Czarna nie wchodzi Twoja ostatnia fotka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Czarna nie boj sie lepiej miec prace niz jej nie miec nie placz :D 🌻 Fotka swietna!!!🌻 Ja nie wiem czemu mojego zdjecia nie chca wykasowac prosilam juz 3 razy i dalej lipa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laska cynamonu hehehe dobre to było :D Mała Czarna wlasnie wwwrrr v:-0 musza patrzec bo nikt nie chce skasowac nic nie poradzimy :-0 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×