Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

a jako tlumacz nie chcesz? mam kolezanke, ktora sie tym zajmuje i jest b. zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli a gdzie sa dobre oferty? no i w olsztynie to pewnie kelnerki nie dostaja napiwkow:o :classic_cool: a wybierasz sie na kortowiade? ja moze wpadne jak bedzie mi sie nudzilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyzik ja tez zaloze wlasny interes !!!!! :classic_cool: bedzie o nas glosno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabym zrobić przysięgłego, a chwilowo nie mam kasy;/ zresztą tłumaczenie to tak dodatkowo bym mogła robić ja tam potrzebuję kontaktu z ludźmi:) i musi się dużo dziać, bo ja mam chyba adhd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, a jak juz pozakladacie te byznesy to zapraszam do mnie, juz ja wam ulokuje dobrze kaske:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gejsza -> no ba:P ja już mam plany 1) kompleks dom starców z domem dziecka 2) japońska knajpka 3) cafe point - sieć punktów z kawą/herbatą, żeby można pomykać po ulicach z tymi fajnymi zamykanymi kubkami z kawą jak w usa:P 4) zakład kremacyjno-pogrzebowy - już nawet nazwe mam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja strasznie nie lubie ruska, mialam koszmarna babe w LO i zrazila mnie do tego jezyka, a szkoda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ooooo chlopaka niemca?:classic_cool: No to na pewno cos tam szprechac umiesz :D Ja w gim lubilam niemiecki a w srednij mialam tylko ang no i tak juz zostalo ze bardziej mi przypadl do gustu :P A po niemiecku to juz nic nie umiem :D no moze tylko sie przedstawic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mialam ruska, no to może bedziesz na wybiegu jako modelka śmigać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w sumie poniekąd prawie chłopaka niemca miałam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja to mam troszke szczescia.moi rodzice postawili mi warunek ze jak skoncze wszytskie kursy i praktyki a mature zdam z dobrymi wynikami otworza mi zaklad kosmetyczno fryzjerski...wiec wiecie jakby cos walcie do mnie jak w dym;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh ten zaklad kremacyjno-pogrzebowy mi sie podoba :P Ja myslalam ale tak powaznie nad salonem kosmetycznym......Jakby sie mialo kase na otwarcie to chyba niela inwestycja :D pogadam z sihranem o tym :D hehehe Mala czarna zbiory jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko trzeba patrzec na co jest zapotrzebowanie:) ale mogę was zatrudnic do robienia makijażu denatom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×