Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

no i zielak swieta racja.Ja uwazam ze wszystko jest dla ludzi ale dla mnie ohyda jest dawanie dupy na prawo i lewo czy tez robienie loda kolesiowi ktorego znam pol godziny.Ja nie mowie ze trzeba byc malzenstwem zeby sobie pouzywac :D w kazdym zwiazku wszystko dozwolone i jest git ......ale z jednym partnerem. A nie kurwic sie z kim popadnie i gdzie popadnie robiac w choooja osoba z ktora sie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielak niby prawda ze jak suka nie da to ies nie wezmie ale mialam pare sytuacji ze stanowczo odmawialam facetowi tanca (na imprezie) ale niestety byli tak nachalni ze bez interwencji jakiegos znajomego sie nie obylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj gejsza rózni ludzie maja rózne potrzeby. raz mi laska zaproponowała sex bez zobowiazan, tylko jeden numerek i kazdy w swoja strone i nie potraktowałem jej jaka jakiejs qrwy. poprostu miała ochote na sex i tyle. z dógiej strony raz nawet odmówiłem pannie sexu ja juz bylismy na waleta w łuzeczku, przemyslałem sprawe szybciótko wszystko mi przeskoczyło przed oczetami kim jest i co sooba reprezentuje wszysko. sorki ale jakos odeszła mi ochota idz skarbie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka niestety sa tez takie typy ktorzy nie znaja slowa nie bo sadza ze jak kobieta mowi nie to znaczy tak chore:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem porzadny facet nie dyma wszystkiego co sie rusza, w koncu jak to sie mowi chuja na smietniku nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja rozumiem ze kazdy ma inne potrzeby,ale wedlug mnie lepsza jest zmiana partnera na takiego z ktorym sie dogaduje w tych kwestiach a nie gra na kilka frontow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex podstawa kazdego zwiazku. moim zaniem jak nie ma dopasowania w łuzku to i słabo bedzie sie dogadac w innych sprawach. a zeby znalesc kogos kt opasuje w wyrku to niestety z paru pieców chleba trzeba spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka ja mialam taka sytuacje w sylwestra jeden koles sie do mnie dosiadl i dostawial wiec zmienilam krzeslo;) a pozniej poszlam po cos do picia wiec ten sam koles wystartowal do mnie i nie chcial mnie wypuscic z kuchni(ale przyszedl kolega i sprawa sie wyjasnila;)) a na koniec sylwestra ten sam koles zlapal mnie za reke i mowi do mnie ,,nie musisz ukrywac swoich uczuc" padlam ze smiechu oczywiscie nie chcialm mi puscic tej reki i co i znowu kolega wkroczyl do akcji bo inaczej sie nie dalo;) na wychodnego powiedzial mi ,,no to zadzwonie" (nie mial nawet mojego nr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladkaa hehehehehhe ten text ",,nie musisz ukrywac swoich uczuc" spadlam z krzesla co za debil z niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielnaik dobre toz tym hujem:) Wiadomo ze kazdy ma swoje potrzeby jedni wola robic to w stalych zwiazkach inni bez zobowiazan ale mogloby to sie dziac gdzies w czterach scianach a nie jak niektorzy na oczach wszystkich. Slyszalam o lasce ktora tylko rodzaj seksu bez zobowiazan interesowal tylko ze ona brala za to pieniadze chodzila na dyskoteki i stala przy barze pozniej na chate do siebie i placili cieszyla sie ze ma tylu sponsorow i kupe szmalu i co z tego jak w koncu spotkala na swej drodze araba i juz dawno jej w Polsce nie ma i nikt nie wie co sie z nia dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku bylam przerazona jego zangazowaniem w ,,nasz zwiazek"(znalismy sie 5 minut nie wiem nawet jak on na imie mial) a pozniej to sie smialam z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zielak zgadzam sie ..trzeba poprobowac i wybrac tez tak sadze.Tyle ze jak jeden nie pasuje to sie powinno mowic papa i szukac kolejnego a nie jestem z nim a w miedzyczasie daje 10 nastepnym :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak u mnie też są takie co jak zobaczą BMW to mają kisiel w gaciach :D Mój tata ma i opowiada mi nie raz jak to jedzie sobie a jakieś gówniary się wprost oglądają :O a chój, że mój tata jest po 40-stce, samochód jest z 91 roku, za 5 tys. zł nooo alee byle BMW i to jeszcze czarne :D.... ŻAL ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dórga strona medalu to to ze zaden facet nie chciał by miec panny przedymanej np. przez 15 facetów. bo lipa wyjsc gdzies na piwo zeby palcami pokazwyali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie jak nie ma dopasowania w lozku to nie tylko facet mysli o jedzeni z niejednego pieca.Ale w tej sytuacji lepiej sie rozstac i szukac szczescia gdzie indziej a nie oszukiwac druga osobe na kazdym kroku i mowic jeszcze ze niby sie ja kocha.A czekoladka on byl chyba jakis nawiedzony.Kiedys obcy facet do mnie potrzedl i powiedzial czy moze sobie popatrzec a ja na co a on ta ta moja dzikosc w oczach ja tam patrze w lustro i nic tu nie widze a on prawie po ciemku widzial chore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesorka heh dokladnie taka prawda......a potem rodza dzieci takie 15tki i zdziwione...albo chorobska targaja od jednego do drugiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze sa choroby jakie takie osoby przenosza...uwazam ze jesli juz ktos prowadzi bardzo aktywne zycie seksualne z roznymi partnerami to niech sie chociaz przebada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg.... takie pindy glupie nogi rozkladac umieja a potem usowac ale zeby chociaz po tabsy isc to juz zadna nie wpadnie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam taką kumpelę co w 2 klasie gimn. zaszła w ciążę, usunęła, później za jakieś pół roku znowu zaszła- poroniła, i za rok znou zaszła i już urodziła... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny on nie byl nawiedzony tylko mial bardzo powazne plany i nie przyjmowal do wiadomosci ze cos pojdzie nie po jego mysli i ktos mu odmowi;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to, ze poznaje sie laske wydaje sie osoba zadbana obyta i kulturna, ładnie ubrtana i wogle fajnie sie gada a tu klops. ktos kiedys był w innym woj i widział ja w burdlu. tak jak nasze kochane turystki w UK. tutaj siwte a tam wala texty typu: kumpel to usłyszał ja jechał do domu z pracy i za nim siedizały 2 polki. wtym tyg musze odłozyc 700 F choc by mi miała dupa peknąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×