Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Gejsza papap Wlasnie to co Polki wyprawiaja tam to przechodzi ludzkie pojecie mogly by sie chociaz troche szanowac ale po co latwy pieniadz beda mialy i sie nie narobia zbytnio masakra. Czekoladka zakochal sie w tobie po prostu a ty nie chcialas odwzajemnic jego uczucia niedobra ty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soda ze polki sie tak nie szanuja za granicami kraju,chinki rosjanki czy inne kobity sie tym brzydza a polka tylko zobaczy jakiegos brudasa i huj mokro w majtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo polka sie zadnej pracy nie boi;););) ale nam opinii takie pindy narobily w innych krajach;) niezapominajka moze on byl fajny(z wygladu) ale w glowie to mial pustke. dlatego mnie nie uroczyl bo po 1 min przeszedl do rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka to taki szybki bil byl niezly aparat z niego myslal ze cos wyjdzie szybciutko w kibelku a tu nici co za pustak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem strasznie niesmiala i u mnie proces samego zapoznania sie trwa dlugo napewno nie 5 min.wiec na wejsciu byl przekreslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka dokladnie cie rozumiem u mnie tez bylby skreslony choc ja do niesmialych osob sie nie zaliczam ale musze najpierw kogos dobrze poznac zeby wogole zaczac rozmowy na takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi ta moja niesmialosc strasznie zawadza..brr probowalam sie pozbyc tej wady ale nie da sie taka juz jestem;).ale to nie zmienia faktu ze jak sie jest smialym to idzie odrazu z pierwszym lepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokaldnie to nie zmienia faktu najwazniejsze zeby szanowac swoja osobe a co za tym idzie cialo takze.A ta niesmialosc to nie wada tylko taka przypadlosc ja bylam taka niesmiala ze w liceum nie odzywalalm sie slowem do nikogo taka szara myszka.Teraz jadaczka mi sie niezamyka i w domu mowia ze za bardzo pyskata jestem a ja na to trzeba sobie jakos w tym zyciu radzic takie mamy czasy ze wszystcy chca wszystkich wykorzystywac i wiekszosc mysli o wlasnym tylku ja o innych myslalam i na dobre mi to nie wyszlo sie troche zmienilam ale ciesze sie ze mowie bez krepacji prosto w oczy co mysle i czuje nawet jakby mialoby kogos to zabolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam zawsze miałem wyjebane, podchodziłem i gadałem z laskami. jak nie wypali to pff nie wiesz co tracisz. jak człowiek nie spróbuje to nie wie, zycie za ktortkie zeby sie zastanaiwac. jasna sprawa ze nie waliłem textów typu nie ukrywaj swoich ucucz- i tak nie wieze ze ktos tak powiedizał musiał by byc cofniety w rozwoju albo wychowac w sredniowieczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie kiedys przelame.teraz juz jest troche napewno lepej niz 3 lata temu.ale pracuje nad tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Zileniak nie zobaczysz jak to smakuje dopuki tego nie sprubujesz czy zrobisz szkoda ze ja tyle musialam stracic zeby sie o tym przekonac ale coz czlowiek jest tylko czlowiekiem i uczy sie na wlasnych bledach niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nieskończoność
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nieskończoność
jak trudno jest być pomarańczką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz tyle bylo przewalkowanych tematow na tym topiku ze brakuje;)chyba jeszcze z dziewczynami nie gadalysmy o motoryzjaci(chociaz dzisiaj bylo o czarnych BMW;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nieskończoność
za wysokie progi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh motoryzacja szykuje sie do zmiany auta, a tak mi sie niechce, łazic ogladac słuchac kłamców w salonach ze to ładne t osliczne a to ta tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo co sa nowsze to coraz gorsze...;)ja raczej nowymi sie nie interesuje.wiec gdybym ja miala kupowac to w zadnym wypadku nowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nieskończoność
powiedziałeś-pizda? To ja ją mam? Zapomniałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×