Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

łiii dzięki jarek, a duże te garby ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promocja - thx :D to teraz jeszcze nowy stanik i będzię pięknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx :D a gdzie Jarek ?patrz tyzik dal nam garba i zwial gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide spac........🖐️ myslcie o mnie dobrze :D :D :D musze wstac jutro zanim kury zapieja bo mam przed wyjazdem pare spraw do zalatwienia.....qkne tu jutro pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no trudno, to biorę w ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek, ale w jakim celu przydały ;>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to mówisz, że tu więcej takich potrzebujących;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to będzie popyt :D możesz podbic cenę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no można i tak ;) eh, wiesz co? ja chyba też pójdę spać, bo rano do szkoły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez do pracy = do szkoły:) a to co planujesz robić poza rozdawaniem garbów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj jakie ambitne zajęcie :) popisałabym jeszcze, ale musiałabym móc to czynić przez np komórkę badź też telepatycznie, bo nie chce mi się juz przy kompie siedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie jestem szczęśliwą posiadaczką laptopa i indeed leżę i piszę, ale już mi oczy płaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad klawiaturą trudno, a co dopiero na mózgiem siedzę przed kompem = spędzam przed nim czas i nie koniecznie jest równoznaczne z zajęciem pozycji siędzącej;) no nic piękny ;) to ja chyba zmykam, bo nic tu po mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja tylko na chwilke :P caly weekend mialammocno napiety :P ide na plaze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta piosenke moge ci zaspiewac jak bedziesz jechala czyli wieczorem na zywo a ja jeszcze za toba nie placze bo jestes hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze piekniutkie :D a rycze se hehe :P wkurwiam sie bo mi sie rzeczy nie mieszcza do torby 😭 😭 wlasnie sprzatam ostatni raz w tym lokum bio burel ze masakra :-0 i gotuje rosol dla taty bo mnie prosil a on grzebie cos w ogrodku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz przeczytalam ze mozesz mi to zaspiewac niezapominajka :D To bardzo chtenie poslucham jak bedziesz spiewac,nagraj sie wpusc filmik w you tube i se bede sluchac ...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na youtube mam ci sie nagrac z mila checia tylko kamerki brak wiec nici z tego:O A ty sie tam ogarniaj o ktorej wyjezdzasz? Tak sobie ostatnio stwirdzilam ze jakbym miala gdzies nagrana prace tak jak wy to juz by mnie tu nie bylo przelozylabym to wszytsko na wrzesien przynajniej nie mialabym tyle na glowie tylko prace ale jakos musze to ogarnac choc ciezko mi to idzie.Jeszcze wszytscy przychodza do mnie i sie zamartwiaja gdzie ja pojde a ja na to ze do jakiejs noclegowni wielki problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×