Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Moze kiedys z gorki bedziemy mialy ale widze ze u mnie to teraz nie nastepuje bo jest coraz gorzej niestety:O A mnie nie bylo bo pedzilam do ciebie swiatlowodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobrze ze przypedzilas :D....Nie moze byc cale zycie przewalone bo to by juz calkiem chore bylo ..:-0 Ja sie pocieszam ze zawsze moglo byc gorzej ....nie zawsze pomaga ale czasem,podnosi na duchu :P Teraz jestem obojetna na wszystko...rano sie obudze bedzie dobry humor w poludnie zwala,wieczorem dobry humor ,w nocy zwala i tak w kolko....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ciebie zawsze przypedze nawet jak bedziesz ponad 2000 km zobaczysz:) Dokladnie zawsze nie moze byc zachmurzone niebo i padac deszcz kiedys musi wyjsc sloneczko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezmiemy cie :D laski mi sie chce % i takie tam jeszcze inne rzeczy......:classic_cool: niezapominajka po nicku stwierdzam ze nie zapomnisz o mnie :D jak tylko bede miala mozliwosc to bede tu wpadac i bedziemy sie informowa czy dalej pod gore czy juz zjezdzamy z gorki z kupa kasy,fajnym mieszkaniem i chlopem ...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezmiemy cie :) No wlasnei jak ja bym mogla o tobie zapomniec przeciez niezapominajka nigdy nikogo nie zapomni:) A z tym zjerzaniem z gorki na facecie z kasa mi sie podoba:) A ja pije sobie piwo jak chcesz to przybadz do mnie to ci dam bo jeszcze stoi sobie duzy drugi leszek i czeka na kogos kogo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo ....jak bym blizej mieszkala to juz bym u cieebie byla.....ja chcialam isc na piwo albo jakiegos grilla zrobic to mnie ciagli na impreze a mi sie nie chce na impreze bo zawsze wracam nad ranem a jutro mi pasuje wczesniej wstac....no i dupa blada......A leszki moje ulubione...mrrrrr zimne :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tylko zimne leszki sa najlepsze.Ja tez bym na grilika poszla ale jakos po tym ciezkim dniu nie mam na nic ochoty nawet na disco czy grilki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam ......i najbardziej zaluje ze sobie piwka nie kupilam na ten wiczor......:-0 przynajmniej by mi weselej bylo :D a tak to jakas zwala lapie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wlasnie kawalek do calodobowego i nie chce mi sie ruszyc tylka...:P Ale pije wode nasze zdrowie ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa na dodatek zeby ta gorka nie miala konca i nie trzeba bylo potem wychodzic pod gorke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden ze znanych kafeteriuszy
Wam tylko kasiaci faceci w glowach? i %%?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy sie jakos pocieszac no to tak sobie piszemy ...:classic_cool: :P Jarek milcz bo ty foty nie dales ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden ze znanych kafeteriuszy
juz sie nie tlumacz Gejsza, wszystkie takie wygodnickie jestescie:p, tylko popic przekasic pobzykac i zeby facet wszystko zalatwil:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac 😭 😭 trzymajcie sie🖐️ dobranoc :-) ............................................................................🖐️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...nie przecze ze dobrze by tak bylo jednak zycie nie jest takie rozowe i na wszystko tzreba sobie zapracowac.......🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie to jeszcze nie mialam faceta ktory by byl takim idealem .....i jakos nie narzekalam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden ze znanych kafeteriuszy
o niesamowite, chociaz szczera jestes:) dobranoc😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem szczera zawsze ale nie zawsze mi to na dobre wychodzi ...:P 👄 buzka papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piękni :* i dzieki za dodanie otuchy :* ale deszczowo dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyzik......bo ma stresa......W ogole jestem dzis nie do zycia...nie wiem czy ja sobie dam tam rade :-( Poza tym pakuje sie juz drugi dzien...waze to wszystko,wykladam ,pakuje od nowa.....:-0 Mam juz dosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×