Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buziorek

FALE RADIOWE I ZABIEGI W ŁODZI

Polecane posty

Gość Kilkanaście miesięcy po FR
Nie będe pisać co i jak,gdyż zaraz w tym temacie znajdą się lekarze i kosmetolodzy,którzy zaprzeczą wszystkiemu, jako bezpodstawne i niemożliwe. Napiszę krótko, FR,thermage bardzo szkodzą,jestem tego niezaprzeczalnym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nie robcie tego
gowna ,ja robilam zadnych efektow do tegopopekane naczynka jak cholera to juz lepiej zrobic scluptre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam właśnie skończyłam 3 zabieg falami RF i powiem wam szczerze nie widać różnicy- nie polecam również salonu Karmello na Wigury 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllll
po 3 zabiegach RF nie będzie widac efektów - zrób kolejne 3 i poczekaj 2-4 miesiące na efekt. Ten zabieg ma stymulowac do odbudowy włókna kolagenowe a to trwa nawet 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak,tak.....!
Zrób jeszcze kolejne 3-4 zabiegi i poczeka kilka miesięcy a to,co zobaczysz to, cię powali z dużą pewnością na kolana i nie tylko...! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taisa
Co wy piepszycie nie widać efektów bo to nie k.... magiczna różdżka żrecie normalnie i oczekujecie cholera efektów trochę dyscypliny w jedzeniu i będą efekty ja po 3 zabiegach zgubiłam 5 cm w brzuchu ale stosuje diete więc nie opowiadajcie pierdół jak sie chce to można , a co to za bzdura z naczynkami że popękały po zabiegu po prostu już miałaś popękane jest to nie realne żeby po falach to się stało, więc do roboty Lenie a zabiegi są SUPER !!!! , nie żreć tyle a efekty będą !!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taisa!
Jak są takie super to,sama sobie aplikuj te twoje FR - a co kilentek nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja robiłam rf na twarz, wiec nie wiem co ma żarcie do tego... ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SALON BOROŃ
do Biszeta: Droga Biszeto, czy osoba wykonująca zabieg przeprowadziła z Tobą wywiad na temat działania fal radiowych i przeciwwskazań do zabiegu? Możliwości popękanych naczynek upatruję w naturalnej tendencji Twojej skóry do ich pękania i do posiadania cery naczynkowej, a to niestety tak samo jak rumień jest przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu. Wysoka temperatura jaką emituje urządzenie może powodować pękanie naczynek. Pozdrawiamy, Permanentne Piękno Boroń Kopernika 1/3 Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wynika ze salon Boron zatrudnia osoby niedouczone i niepotrafiące czytać ze zrozumieniem, czy ja coś napisałam o pękających naczynkach? nie chciałabym wpaść w wasze ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taisa
do Biszety . To moja droga ty może jesteś z życia nie zadowolona bo żadneg salonu nie polecasz a wracając do poprzedniego komentarza nie napisałaś na co robiłas fale salon boroń nie douczony no to sama się doucz i prowadż swoją działalność nie będziesz musiała nażekać to nie takie siakie trochę optymizmu w życiu i będzie lepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taisa
do kogoś kto odpisał komętarz do taisy moja droga ta pani co prowadzi salon Finesse nie narzeka na brak klientów wręcz przeciwnie trudno się zapisać więc nie rozumiem podtekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taisa
Śmiem twierdzić i jestem przekonana,że z klientkami w tym salonie musi być kiepsko w przeciwnym razie byś sie tak nie reklamowała. Twierdzę tak jak przedmówczyni; - marny zakład dużo reklamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SALON BOROŃ
Droga Biszeto: napisaliśmy w odpowiedzi na argument o pękających naczynkach w związku z tym, że Twój post tak jak i post osoby anonimowej piszącej kilka postów wyżej dotyczył popękanych naczynek. Być może mylnie wywnioskowaliśmy, że obydwa posty były pisane przez tę samą osobę, za co przepraszamy. Rozumiemy Twoją frustrację związaną z brakiem efektów po zabiegu w salonie Karamello. Mimo wszystko uważamy, że obrzucanie nas epitetami o wydźwięku pejoratywnym nie jest zachowaniem eleganckim, zwłaszcza, że staraliśmy się pomóc. Pozdrawiamy, Permanentne Piękno Boroń Kopernika 1/3 Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu tylko salony się
polecają, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Precz! -Cyberstalking
A co,FR i różnego typu zabiegi laserowe,nie są na topie,brakuje wam chetnych? No tak,trzeba postraszyć co niektóre poszkodowane panie,żeby nie wyrażały Boże broń swojej opinii na temat tego czy innego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afuuuuuuuu
precz z reklamą a nie i z ignorantami takimi jak powyżej. a za wszem obecny na kafeterii stalking , czarny pr i autorekamę już dawno powinien wziąść się jakiś prawnik. większość myśli że jest nietykalna i anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do afuuuuuu !
afuuuuuu ,pisze się wziąć a nie wziąść! Tak,jak z twoją pisownią,tak i tokiem rozumowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka50
To forum,załozyły kobiety dla kobiet,po to,żeby dzielić się opiniami i spostrzeżeniami o różnych zabiegach,jak i po - i niech tak zostanie. Nie potrzeba nam tu,ze swoimi reklamami, lekarzy,kosmetologów ani osób broniących tych instytucji - Nie zaśmiecajcie nam naszego forum! To,my przeszłyśmy,przez różnego rodzaju zabiegi i mamy prawo wyrażać swoją opinię, ZŁĄ lub DOBRĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupieto
co innego wyrażanie opinii i doświadczeń a co innego wulgarne obrażanie i wylewanie swych żali. kafeteria pod tym względem jest nr 1 bo nie trzeba się logować. na innych forach gdzie logowanie się jest obowiązkowe nie ma takiego chamstwa i tak mocnej autoreklamy. i jeszcze jedno skoro wy (pacjentki) macie prawo to wyrażania opinii to niech lekarze i kosmetolodzy tez zaczną pisać z imienia i nazwiska o nie uczciwych pacjentach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taisa
Drogie Panie. Oczywiście wszyscy mają prawo do opinii złych i dobrych nie twierdzę inaczej z wszystkich opinii czerpiemy korzyści i doświadczenia przykro mi że ktoś twierdzi ze sama robię sobie reklamę , macie do tego prawo ja chciałam po prostu też wyrazić swoją opinie jako klient . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do głupieto !!!
Zapomniałaś oczymś głupieto,otóż ;ekarz reklamujący dany zabieg z imienia inazwiska,staje się automatycznie osobą publiczną. Natomiast gdy przyjdzie,komuś do główy,żeby napisać z imienia i nazwiska o nieuczciwej pacjentce ( w to,absolutnie nie wierzę,gdyż za zabieg płaci się z góry) to,tym samym narusza się jej dobra osobiste a to już podlega karze - tak stanowi nasze prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam salon boron
ostrzegam wszystkie panie przed wykonaniem makijażu pernamentnego w tym właśnie salonie osobiście doświadczyłam oszpecenia prze panią Małgorzatę na włsnej skórze,wykonane miałam kreski oraz usta tragedia nie polecam tego salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis zrobiłam 6 zabieg falami, ale w innym salonie, drogie koleżanki i widac efekt!!! sprzęt o niebo lepszy, i wiedza pani obsługującej też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska765
hejka ja jestem po 4 zabiegach falami na twarz w salonie na Kopernika i juz widze pierwsze efekty. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Jestem po zaffiro i Thermalipo II i uwazam ze efekty sa super! Robilam te zabiegi na twarz, kwoli scislosci. Co do sprzetu, to ja sprawdzam jaki jest sprzet w miejscah\ch, ktore nie moga sobie pozwolic na buble - tj. Sharely w Wawie, czy Skin Clinic. I jak sprzet jest tam, to szukam go u siebie (w Łodzi). Jest teraz bardzo duzo sprzetu i zgadzam sie ze wiekszosc to tanie podrobki dobrych technologii - i efektow nie ma. Szczegolnie w takich miastach jak Lodz jestesmy narazeni na takie oferty. Dlatego polecam sprawdzac co sie dzieje w najlepszych miejscach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123454345
nie mogę się zgodzic z opinią annapier. w łodzi jest kilka gabinetów na poziomie Sharely czy innych dobrych warszawskich gabinetów, z bardzo dobrym i oryginalnym sprzętem, dobrymi lekarzami itp. a tak poza tym to jeśli chodzi o skin clinic to już od dłuższego czasu nie cieszy się w warszawie dobrą opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AK78
Jestem klientka p. Malgorzaty Boron od roku, bylam u niej kilka razy i z czystym sumieniem moge ja polecic. Gabinet jest czysty i przytulnie urzadzony, personel mily i usmiechniety. Pani Malgorzata jest bardzo sympatyczna, wyslucha uwaznie zyczen klientki i zrobi co w jej mocy aby ta byla zadowolona. Jesli z jakiegos powodu efekt koncowy nie odpowiada wyobrazeniom pani, stara sie tak poprawic makijaz, zeby ja zadowolic. Pani Malgorzata powtarza zawsze, ze pani, ktora wykonuje u niej makijaz permanentny musi sie dobrze z nim czuc i doklada wszelkich staran, zeby tak bylo. Gabinet p. Boron jest przyjazny dla kieszeni, nigdy nie mialam wrazenia, ze przeplacilam za wykonana usluge. Wrecz przeciwnie dziwilam sie, ze place tak niewiele. Podsumowujac salon kosmetyczny Boron jest miejscem, w ktorym mozna w przyjemnym otoczeniu wykonac profesjonalny makijaz permanentny w przystepnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do AK78
To nie jest wątek o makijażu. Chcesz zareklamować swoją panią , to poszukaj właściwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×