Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buziorek

FALE RADIOWE I ZABIEGI W ŁODZI

Polecane posty

Gość anna_pier
do Pani 123454345 A jakie lodzkie gabinety pani poleca i co oferuja na wysokim poziomie? Jezeli chodzi o skin clinic, to nic mi nie wiadomo o jakis problemach? Ale chetnie poslucham:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taisa
drogie panie po co takie przepychanki, mamy polecać zabiegi a nie dowiadywać się kto ma jakie problemy w salonach . Ważne są efekty ja chodzę na retkińską 64 i mogę z czystym sumieniem polecić zabiegi falami radiowymi na twarz jak i na ciało. Na ciało Pani robi ultradżwięki z falami już po 3 zabiegu mam ubytek w brzuchu 4 cm , a na twarzy spłycenie znaczne zmarszczek i poprawa owalu twarzy. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anna_pier
nie napisałam że skin clinic ma problemy, bo nic mi o tym nie wiadomo, tylko że ma średnie opinie na forach a to duża różnica. jesli chodzi o łódź to prosze bardzo wymienię ci te które uważam za gabinety na poziomie i w niczym nie odbiegające warszawce np. good time day spa i aesthetic body - w obu oryginalne sprzęty, na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika od anny_pier
Sprawdzalam GoodTime DaySpa. Dziekuje! Maja sprzet pierwsza klasa, wnetrz takich nie widzialam nigdzie, a Dziewczyny Kosmetyczki sa bardzo profesjonalne. I maja Icoone! I Intraceuticals ! Nareszcie takie miejsce w Łodzi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lA vIENNE
kOCHANE KOBIETKI. Kupiłam mamie fale na gruponie w salonie Boroń i przyznam, ze jest po 3 zabiegach a juz widac efekt! ma rozjasniona buzie, taka zliftingowana, podciagnieta do gory i napieta. Kosmetyczka wykonujaca zabieg powiedziala ze na rynku sa rozne fale radiowe i sprawdzilam z ciekawosci - faktycznie, sa urzadzeia za kilka a sa i za kilkadzesiat tys zl. Moze i zabieg jest drozszy niz w innych salonach, ale wart swej ceny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna M.
Ja też kupiłam na gruponie fale, z tymże na biust. Nie powiem, byłam nastawiona sceptycznie ale zabieg naprawdę działa, po serii 5 zabiegów (dokupiłam pakiet) i wspomaganiem kremem do biustu (też kupiłam w salonie) efekt jest naprawdę fajny, biust podniesiony i ujędrniony. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki855@o2.pl
HEYYY, na falach nie bylam ale slyszalam ze sa dobre:) ze Boron ma dobry sprzet Ja natomiast moge sie wypowiedziec na temat permanentrnego gdyz robie go od 5 lat wlasnie u Boron, z innych zabiegow rownie chetnie skorzystam:))) Jestem wymagajaca klientka ale tutaj nigdy sie nie przejechalam. Super salon, super wystroj, super atmosfera, personel. W tej chwili mam zrobiony pelny makijaz perman lacznie z ustami, nie zamienie p Malgosi na zadna inna kosmetyczke. Tu jestem pewna ze zrobi mi tak jak chce, a ma bardzo duze wyczucie i wrazliwosc- do kazdego podchodzi indywidualnie uwzgledniajac to iz kazdy ma inne rysy twarzy. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam kazdemu:) PS. nie sugerujcie sie jakimis zlosliwymi wypowiedziami innych, zawsze sie znajda zawistni. Moge was zapewnic osobiscie ze to jakas toralna bzdura. Powtarzam przychodze tu od wielu lat i nigdy nie zamienie na inny salon. Salon i personel stoi na najwyzszym poziomie, powiem tak: jest klasa! akurat w przypadku permanentnego wiem, Boron wykonuje swietny makijarz, mam wszystko zrobione, oczy gora/dol brwii, usta, powracam tylko na wzmocnienie koloru. Zreszta same zobaczcie na zdjecia umieszczone na stronei Boron, mowia same za siebie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_pier
Witam - w Salonie Boroń nigdy nie byłam, ale wiem, ze są problemy z urzadzeniem, ktore tam jest - exilis. Podobno dystrybutor zacznie wycofywac sprzety ze swojej oferty z rynku, bo juz w hiszpanii wycofuja np. kriolipolize (konkretnie Kryolipo), gdyz stwarzal zagrozenie dla zycia! To jest wlasnie ten problem w Polsce w mniejszych gabinetach - kupuja sprzet, opis super, efekty zadne a jeszcze moze byc niebezpieczny....Slyszalam tez o przypadkach poparzenia sprzetami tego dystrybutora od exilis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anna_pier
podaj jakiegos linka - chetnie poczytam o tym jak wycofuja sprzęt tej firmy z hiszpanii np. exilisa :-) poprzyj to jakimkolwiek dowodem, linkiem do artykułu, czymkolwiek bo jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anna_pier
Z tego co widze exilis w całej Polsce funkcjonuje i ma się dobrze, co rusz dostaje jakies wyróżnienia - to jak to jest z tym niby wycofywaniem? Nie ma to jak zazdrosna konkurencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_pier
konkretnie chodzilo o jakis zabieg Krio od dystrybutora Exilisa. a o sprawie slyszalam w poczekalni gabinetu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_12
Czy byl ktos ostatnio na zabiegu fal radiowych w salonie Boroń? Chciałabym wiedziec jakie były/sa efekty? Wykupiłam na razie serię 5 zabiegów i nie wiem czy kupować więcej. Koleżanka była na 3 zabiegach i jak na razie chwali sobie to miejsce i zabieg, ale chciałabym jeszcze poznać Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta gwiss
Robilam u P.Malgosi kilka razy mak.permanentny i jestem pewna ,ze ta jedna negatywna opinia jest niedorzeczna i napisana na pewno przez konkurencję.Pani Małgosia jest przemiłą i ciepłą osoba...najlepsza w tym co robi.Ja jestem mega zadowolona zawsze gdy od niej wychodzę.Nie wierzę,że ktoś mógłby być niezadowolony z makijażu,który ona wykonuje.Dodatkowo ceny ma super,a salon na bardzo wysokim poziomie.Co jakis czas nowe i fajne promocje.Przy tym P.Malgosia jest przystępną osobą,zawsze mila ,a co najważniejsze profesjonalna serdecznie i szczerze polecam Salon Boroń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reklaaaamy
Żenujące są ukryte autoreklamy gabinetów, jak na lekarstwo szczerych wypowiedzi klientek...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś ta Łódź taka
rozleklamowana, nie tylko tytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad łodzią, słyszałam o bardzo dobrych specjalistach i licznej grupie zadowolonych pacjentów podobno nie tylko z Polski? Jest nawet sporo klinik, więc którą wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susia11
Słyszałam o tym zabiegu tutaj można sporo się dowiedzieć http://www.secretrf.pl/ dokladnie nazywa się to Secret RF na stronce jest też lista gabinetów autoryzowanych gdzie takie zabiegi można zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×