Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Babcia Drypcia

Kto z Was miał operacje barku?

Polecane posty

Gość ellllllllla
nie miałam operacji barku ale jeżeli chodzi o dobrego lekarza to moge polecic lekarzy z carolina medical center w warszawie moja mama miała tam skomplikowana operację na kręgosłupie, w sali z nią leżała kobieta - lekarka która była po trzech operacjach barku własnie ostatecznie trafiła do caroliny bo wczesniejsze zabiegi doprowadziły do niedowładu reki, moja mama po operacji czuje się świetnie z tego co wiem to ta pani też jest zadowolona. polecam, zajrzyj na strone carolina medical center w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie znalazłam strone, napisałam do nich, sek w tym, ze nie wiem, jakiego lekarza wybrać. bowiem, zdarzaja sie dobre kliniki, tylko nie kazdy lekarz jest godny zaufania. najlepiej by było zdobyc dobra info o konkretnym lekarzu. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ella napisz do mnie na grandyna@vp.pl, ile kosztuje operacja u nich, czy ja czesciowo refunduja i ogólnie troche wiecej, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllllllla
z tego co wiem operacja jest pełnopłatna, bynajmniej ta która miała moja mama z tym że ta operacja była robiona metoda którą w polsce może wykonywac tylko jedna osoba - pan profesor Ząbek i wymagała zastsowania narzędzi i sprzętu który nie jest w żaden sposób refundowany, myślę że twoje schorzenie jest bardziej popularne jeżeli mozna tak powiedziec :), lekarzy operujących bark nie jestem w stanie ci polecic wiem że osobę leżącą przez chwię z moją mama na sali operował doktor Adamczyk, na stronie karoliny jest jego życiorys więc możesz spokojnie sobie poczytać Najlepiej do nich zadzwonić to dowiesz się wszystkich szczegółów. http://www.carolina.pl/bark to jest link ze strony karoliny ze wskazniem lekarzy zajmujących się barkiem, z boku masz lekarzy . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×