Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trencha

Poszukuje chcacych schudnac do 52 kg!!!

Polecane posty

od dzis nie jadam ziemniaków, zupy bez śmietany no i ograniczam chleb, zastanawiam suie nad bułkami grahamami?? Mozna?? W sumei maja ponoc duzo błonnika!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dopiszę. Waże ok 57 kg i w sumie wystarczyłoby mi 54 :) Szczególnie liczę na doping Agatki, bo tez mam slub 02.08.2008 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
dziewczyny jesli chcecie zrzucic jakies dwa kg to nie powinno byc z tym problemu wystarczy duzo ruchu :classic_cool: jakies drastyczne diety są zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
ja mam slub 21 czerwca i nie wiem czy sie wyrobie. Ale chcialabym miec wtedy chociaz 55 czyli zjechac okolo 9 kilo :) Uda sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
ja obecnie jestem na tej diecie le chyba nie wszystkim ona służy. Ja czuje sie świetnie tak jak zawsze , podam linka. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3735907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vru heheh :) no popatrz bedziemy sie razem wspierac :) ja juz w sumie schudlam 3 kg ale dalej nie chce zleciec :( Najgorszy jest brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Marze o takiej wadze!!!! Jakiś czas temu udało mi się schudnąć do 50 kg... to było dawno, jeszcze wtedy bylam nastolatką i wszyscy mówili że wyglądam jak kościotrup :( ale jak ja sie wtedy świetnie czułam... aaaah... Mam 173 cm wzrostu, waga 68 kg :( Od dzisiaj jestem na kopenhaskiej. 55 to mój cel. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się marzy równe 50... Brakuje mi jeszcze 2 kg a waga ani drgnie. Spróbuję połączyć jazdę na rolkach z SB i zobaczymy jakie będą efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czy myslicie ze 3 dni na samych maslankach i kefirach pozwoli mi zleciec choc z jednym kg?? czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, ja tego nie popieram. Tylko osłabisz organizm. Musisz wytrzymać. Wiem że ciało ma jakiśtam próg. Jak waga spadnie do niego to jakiś czas stoi. Potrzeba czasu, niezmieniając diety, i znów ruszy w dół. Daj sobie czas! A jak przygotowania do ślubu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zaczeło sie najgorsze czyli sptkania w kancelarii, nauka tanca :o spowiedz przedslubna :o:/ A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
Stwierdzam ze nie daje rady na 1000 kcal wiec bede jesc 1300. Tez powinnam chudnac a nie bede miala mega wyrzutow sumienia i napadow glodu :) Jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
Jak idzie? Ja z moja dietka 1300 kcal polacze sobie tez diete nielaczenia produktow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wczoraj wyszło jakeis 1200 kcal +/- ćwiczyłam tez godzine :) mam nadzieje ze dostane okres w koncu bo juz mi sie spoznia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
A ja jestem w szoku. Powiem Wam co wczoraj zjadlam: jajecznice z trzech jajiek, 200 gram piersi z kurczaka i pol paczki chinszczyzny, duo fruo, pol sloika dzemu, kajzerke i 2 sucharki, i 50 gram orzeszkow w miodzie. Wiem ze za duzo bo mialo byc 1300 kcal ale jestem dzis o pol kilo chudsza . Szok. A to prawdopodobnie dlatego ze nie laczylam bialka z weglami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie i ja :) ja wczoraj jeszcze zjadlam 2 hamburgery domowej roboty i troche prazynek (tak wiem nie powinnam) A i dzis dostałam okres :) ciesze sie bo 17 maja mam weselicho i nie bede musiala sie meczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :) a Wy gdzie??? :) Dzis zjadłam juz: platki sante z mlekiem 300 kcal jogurt naturalny 220 kcal Spagetti goarcy kubek 250 kcal i chyba dzis juz nicv wiecej nie zjem, bo zaraz lece do drugiej pracy. oczywiscie wieczorkiem ćwiczonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
A ja wczoraj zjadlam: sniadanie serek bieluch plus plasterek sera 270 kcal sok jablkowy 80 kcal duofruo 80 kcal obiad: makaron z kukurydza i pomidorem: 700-800 kcal :D kolacja mnostwo sucharkow z dzemem: 400 kcal Razem: ponad 1600 kcal Znowu nie wyrobialm do 1300 ale na tej diecie jak widac nie trzeba bo jestem dzis 700 gram chudsza niz wczoraj :D Od dwoch dni schudlam 1,3 kg :) bez zadnych wyrzeczen, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agatka. Nie było mnie kilka dni i widzę że topik updał :O Może chociaż my się tu razem trzymajmy. Do 02.08.2008 ;) Co Ty na to? Mi jakoś dieta nie idzie teraz, ale liczę na Twoje wsparcie i może jakoś pójdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) schudnac musze czy mi sie to podoba czy nie :) nie tyle ze na slub ale tak do czerwca bo nie mam w czym chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Agatka, a ja schudnąc chcę żeby lepiej się czuć. Teraz ważę tyle co Ty, czyli 57. ale gdyby było te 2 kilo mniej to już lpeij, a 4 to miodzio ;) Masz już sukienkę? Mój ślub poki co jest tylko cywilny, ale nie mam kompletnie nic. Mam nadzieję że coś znajdę. Nie chcę iść w sukni typowo ślubnej. Chciałam coś skromego i ładnego jednocześnie. Jakby coś rzuciało Ci się w czy to daj znać :) Myślę że nie powinnyśmy pisać tu tylko o jedzeniu bo będzie nam nudno. Napisz coś o sobie, co robisz.. itd :) Zobaczysz że i dietkowanie bedzie nam lpeij szło. Dobrego dzionka! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się przyłączyć?? ja bym chciała 55 kg ;p Waże narazie 72 kg.,175 cm. ;) na początek robie sobie diete oczyszczającą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
Vru a kiedy masz cywilny? Ja tez mam narazie cywilny i nie mam nic. A slubb w czerwcu 21. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Trencha! Też miałam mieć 21.06 ale przełożyliśmy na 2-gi sierpeiń. Zakup kiecki planuję na lipiec. Coś fajnego się pewnie znajdzie :) A Ty masz pomysł w co się ubrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do jedzonka to dziś jest nieźle. Zero słodkości. Jem niewiele ale często żeby spalanie się nie zwalniało. A! I nie liczę kalorii, żeby nie zwariować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trencha
Ja szukam jakiejs sukienki ale jeszcze nic nie wpadlo mi w oko. Chyba poszukam w czerwcu :) Za bardzo sie tym nie przejmuje. To ma byc tylko cywilny i 8 osob lacznie z nami. Za rok koscielny z weselem wiec wtedy trzeba bedzie juz fajna kiecke wlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×