Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malka35

co kupić wychowawczyni odchodząc do gimnazjum

Polecane posty

Gość malka35
DO PLISZKI: JA MYSLE ZE NIE DLATEGO JEST TAKA DLA NAS SUPER ZEBY DOSTAC DOBRY PREZENT MAŁO JA JESTEM PEWNA! ZNAM JĄ DOBRZE ONA TAKA NIE JEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani psorka
Hmm. Dajcie zdjęcia własne z dedykacjami + ewentualnie album. Jak macie możliwości nagrajcie filmik ze wspomnieniami. Do takich \"podarków\" chętnie wracam .. Do tego piękne kwiaty. Podziękujcie za wspólne lata elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malka35
DO PLISZKI: JAK PANI MYSLI? JAKI PREZENT PANI KUPIĄ NA ZAKOŃJCZENIE? OBDARZAJĄ PANIĄ SYMPATIĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malka35
DO PANI PSORKA: WŁASNIE O TAKIM CZYMS MYSLAŁAM!!! SSSSSSSSSSSUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRR!!!!! TO BĘDZIE DODATEK DO PREZENTU( TEN FILMIK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malka35
OCH... NIEDŁUGO KONIEC ROKU ALE BĘDĘ RYCZEĆ! NIE TYLKO ŻEGNAMY PANIA ALE TAKZE NASZA KLASA BĘDZIE PODZIELONA NA "A" I "B" JA NIE CHCĘ SIĘ ROZSTAWAC !! UWIELBIAM CAŁĄ MOJĄ KLASĘ I PODSTAWÓWKĘ, TO CHYBA NAJWSPANIALSZE LATA MOJEGO ŻYCIA, KTÓRE SIĘ KOŃCZĄ:( :( :( :(:(:( :( :( :(:( :( :( :(:( :( :( :(:( :( :( :(:( :( :( :(:( :( :( :( :( : :( :( :( :(:(:( :( :( :(:( :( :( :(:( :( :( :(:( :( :( :(:( :( :( :(:( :( :( :( :(( :(:( :( :( :(:( :( :( :(:( :( :( :(:( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pliszki: przyjeła i chyba byla bardzo zadowolona. Może rzeczywiscie o juz lekka przesada ze za tyle pieniedzy, ale w sumie, poprowadzila nas przez 3 lata naszej najwiekszej burzy hormonow, pomogla nam w wielu sprawach. Była na prawde spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malka35
do gorzkiej czekolady: no własnie o to mi chodzi z nami było tak samo no jeszcze jest dokładnie i dłatego chcemy kupić jakiś wiekszy prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
Na dzień nauczyciela dostałam kwiaty,album na zdjęcia i taką wielka kartkę pocztową z życzeniami w środku;-)Wisi u mnie na ścianie:-)W zeszłym roku zostałam obsypana książkami od poszczególnych klas, z dedykacjami i wpisami:-)Przyznam sie szczerza, że trzech prezentów nie umiałabym odmówić:kwiatów, czekolady i książki:-)A z tym albumem i filmikiem to super pomysł:-)Ja mam mnóstwo zdjęć i filmików z lekcji i z zajęć z kółka teatralnego i z wycieczek:-)Taka trochę sentymentalna jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malka35
nasza pani tez jest taka sentymentalna, dlatego uważam że to wspaniały prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malka35
czekam na więcej rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×