Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość byłabym wdzieczna

mozecie polecic jakis dobrze matujacy lekki podkład?

Polecane posty

Gość upupu.......up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bapayaga
ile pąłcisz za ten krem z biodermy? i czy musisz zamawiac go wczesniej czy jest na miejscu w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllllllllllllllllaaaa
max factor lasting performance jest the best!!!! polecam forum wizaz.pl tam mozecie pocztac opinie o roznych podkladach m.in.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypróbuj z Mincera ten matujacy taki w niebieskiej tubce jest tani, a nawet jak ci nie spasuje to wydatek nie był taki wielki. Ja tez mam tłusta cere, uzywałam mnóstwa podkładów m.in Estee Lauder i nic. Co prawda City Matt Eris był dobry, ale zbyt szybko sie ścierał. Teraz uzywam własnie tego z Mincera i mi pasuje. A jesli masz rzeczywiście tak wibitnie tłustą cerę jak piszesz to polecam wizyte u dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agg-Laura
Oriflame matujący czy róznoważący......... jakos tak. w promocji kosztuje ok. 20 zł. ładna gama odcieni , duża. matuje. lekki. nie widac go na twarzy , stapia. się. bez składników zwierzęcych. nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym wdzieczna
nigdzie nie moge dostac biodermy..nawet jak chciałam zeby mi apteka sprowadziła to nie mam w hurtoniach...:| co do dermatologa to bylam nie raz, ale jak mi daje jakies wysuszajace masci to to tez nie jest interes bo wole sie jednak swiecic jak ma mnie swedziec i złazic skora ;/ a ten podkład z oriflame własnie wycofali niedawno :p, tzn nie widze go juz w katalogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dizzzy
air mouse astor>>> najgorsze gówno jakie kiedykolwiek mialam. Śmierdzi jak po terminie, a na twarzy rosprowadza sie jak serek....... poprostu beznadzieja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×