Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieznamsie

3 miesieczna dziewczynka siada

Polecane posty

Gość nieznamsie

Drogie mamy! Jestem matka 3 mies. dziewczynki! Mala zaczela juz sama siadac:( Nie moge jej powstrzymac:( Kiedy na sile ja klade, strasznie placze:( Pytalam lekarz co z tym robic, a on na to: ze jesli sama siada to nic strasznego, ale nie wolno jej podnosic! Niewiem co mam robic? Wiem ze tak nie mozna, ale przeciez dziecka pasami do lozka nie przypne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarka ma rację. Dopóki sama podnosi główkę to nic się nie dzieje, bo sama sobie krzywdy nie zrobi:) Miałam to samo z moim synkiem - bardzo wcześnie podnosił główkę. Teraz ma 4 miesiące i na płasko to tylko w nocy śpi, a w dzień się denerwuje jak musi tak leżeć, dlatego w ciągu dnia jest podparty poduchą i jest w pozycji półleżącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to indywidualna sprawa
moj np stanal jak mial 6 miesi nie dawal sie polozyc za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznamsie
czyli nie powinnam sie martwic? Slyszalam ze to niebezpieczne u dziewczynek:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz się czym marwić. Moja mała ma 4 miesiące i już dawno ciągnie głowę i barki do przodu. Nie uleży więcej niż 5 minut, chyba że śpi. OD dwóch tygodni przesiadła się na spacerówkę, pozycja półleżąca i jest przeszczęśliwa. Gondola stawała się udręką, jeden ryk. Właściwie powinnaś się cieszyć że masz silne czyli zdrowo rozwijające się dziecko. Jak sama siada to nic złego, gorzej jak rodzice chcą przyspieszczyć niektóre sprawy. DZiecko samo krzywdy sobie nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznamsie
Mimo wszystko bardzo sie boje:( Duzo osob powiedzialo m, wlasnie ze corcia sama sie nie skrzywdzi, ale ona sztywno trzymala glowke jak miala 2,5 miesiaca! A na dodatek rosnie bardzo szybko! Ostatnio kupowalam dla niej ubranka 74 i pani zapytala: to na polroczne dziecko? A ja: nie na 3 m-czne:( Jest karmiona wylacznie piersiom, bardzo szybko sie rozwija, ale czy nie za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznamsie
Piersia mialo byc:) Aha! A startowala z rozmiaru 50! Czy 24 cm to nie za wiele przez 3 m-ce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że kupujesz ubranka na 74cm nie znaczy, że ona ma 74cm:) Pewnie ma około 65cm. Na prawdę się nie martw. Widocznie obie mamy dzieci, które są jakieś 3 miesiące do przodu:) Mój synek jak miał 2 miesiące w pozycji na brzuchu opierał sie na przedramionach! Teraz ma 4 miesiące, mierzyłam go wczoraj (tak jak pokazała mi Pani doktor) i ma 75cm! czyli od urodzenia urósł 16cm. Jest ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznamsie
Jak mala sie urodzila to nosila 50, a teraz 74! Ma teraz 70 cm, wczoraj mierzylam:) Skoro piszecie, ze niema sie co martwic to moze macie racje:) W sumie oboje z mezem mamy ponad 175 wiec mala pewnie tez bedzie wysoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×